ETEF 2020
ANKHOR, YTIVARG (Fotoreport)
ANKHOR, YTIVARG (Fotoreport)

1. 3. 2019, Strakonice - Křemelka
04. 03. 2019

To nej... za rok 2018 – koncert + postřehy
To nej... za rok 2018 – koncert + postřehy

Žebříčky redaktorů v kategorii koncert roku 2018.
02. 03. 2019

SCALP, MÖRKHIMMEL, DIS-K47
SCALP, MÖRKHIMMEL, DIS-K47

23. 2. 2019, Přeborov u Milevska
27. 02. 2019

GUZZLE BOOZE, MURDER INC., KAAR, LAHAR, BEAST WITHIN THE SOUND
GUZZLE BOOZE, MURDER INC., KAAR, LAHAR, BEAST WITHIN THE SOUND

16. 2. 2019, Praha - Modrá Vopice
25. 02. 2019

MIDDLEDARK, MORUS, NECROFILIA (Fotoreport)
MIDDLEDARK, MORUS, NECROFILIA (Fotoreport)

15. 2. 2019, Plzeň - Parlament
20. 02. 2019

NECROS CHRISTOS, ASCENSION, VENENUM
NECROS CHRISTOS, ASCENSION, VENENUM

11. 2. 2019, Praha - Modrá Vopice
14. 02. 2019

KAOSQUAD, INSISTENT, БУТ, INTO SICKNESS (Fotoreport)
KAOSQUAD, INSISTENT, БУТ, INTO SICKNESS (Fotoreport)

8. 2. 2019, Strakonice - Křemelka
12. 02. 2019

PHAL:ANGST, PLAGUE CALLED HUMANITY
PHAL:ANGST, PLAGUE CALLED HUMANITY

19. 1. 2019, Rožnov pod Radhoštěm – Vrátnice
02. 02. 2019

Žakynových padesát obrácených křížků / LAHAR, MAJSTER KAT
Žakynových padesát obrácených křížků / LAHAR, MAJSTER KAT

26. 1. 2019, Písek – Local club Pí
30. 01. 2019

DRACONIAN, HARAKIRI FOR THE SKY, SOJOURNER
DRACONIAN, HARAKIRI FOR THE SKY, SOJOURNER

19. 1. 2019, Praha – Futurum
23. 01. 2019

KULLT SKLLA, VIHAR, IN THE ABYSS, NOCTURNAL PESTILENCE
KULLT SKLLA, VIHAR, IN THE ABYSS, NOCTURNAL PESTILENCE

19. 1. 2019, Strakonice – Křemelka
22. 01. 2019

BEHEMOTH, AT THE GATES, WOLVES IN THE THRONE ROOM
BEHEMOTH, AT THE GATES, WOLVES IN THE THRONE ROOM

12. 1. 2019, Praha - Forum Karlín
15. 01. 2019

SATAN KLAUS FEST, 29. 12. 2018, Volyně – Na Nové
SATAN KLAUS FEST, 29. 12. 2018, Volyně – Na Nové

MISANTHROPIC MIGHT, BOHEMYST, VIRUS KAPAK, MALLEPHYR, ZAJETÍ KOUŘE
02. 01. 2019

KREATOR, DIMMU BORGIR, HATEBREED, BLOODBATH
KREATOR, DIMMU BORGIR, HATEBREED, BLOODBATH

9. 12. 2018, Praha - Forum Karlín
14. 12. 2018

UŽ JSME DOMA, DURCHUMDURCH
UŽ JSME DOMA, DURCHUMDURCH

1. 12. 2018, Rožnov pod Radhoštěm – Vrátnice
08. 12. 2018

KRUCIPÜSK, PROJEKT PARABELUM
KRUCIPÜSK, PROJEKT PARABELUM

1. 12. 2018, Olomouc – S-klub
06. 12. 2018

ANTHRAX, S.D.I.
ANTHRAX, S.D.I.

25. 11. 2018, Praha - Roxy
29. 11. 2018

Blaze Bayley & Thomas Zwijsen, MELISSA (Fotoreport)
Blaze Bayley & Thomas Zwijsen, MELISSA (Fotoreport)

21. 11. 2018, Plzeň - Šeříkovka
28. 11. 2018

SLAYER, LAMB OF GOD, ANTHRAX, OBITUARY
SLAYER, LAMB OF GOD, ANTHRAX, OBITUARY

23. 11. 2018, Vídeň – Wiener Stadthalle D
27. 11. 2018

THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE, VETERÁNI STUDENÉ VÁLKY, VÍTKOVO KVARTETO (Fotoreport)
THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE, VETERÁNI STUDENÉ VÁLKY, VÍTKOVO KVARTETO (Fotoreport)

17. 11. 2018, Plzeň - Šeříkovka
24. 11. 2018

NAURRAKAR, LICHENS, RUNA MORIONU
NAURRAKAR, LICHENS, RUNA MORIONU

17. 11. 2018, Písek – Divadelka
23. 11. 2018

WITCHUNTER, BLACKEVIL, CHAINBREÄKER
WITCHUNTER, BLACKEVIL, CHAINBREÄKER

16. 11. 2018, Písek – Local club Pí
20. 11. 2018

CASTLE, THE CORONA LANTERN, TRAHIR
CASTLE, THE CORONA LANTERN, TRAHIR

11. 11. 2018, Praha – Strahov 007
17. 11. 2018

MALLEPHYR, DESIRE FOR SORROW, BOHEMYST, SECRET OF DARKNESS
MALLEPHYR, DESIRE FOR SORROW, BOHEMYST, SECRET OF DARKNESS

9. 11. 2018, Plzeň – Divadlo pod lampou
16. 11. 2018

GRIDE, ThANX, TELESA OHNEPAL
GRIDE, ThANX, TELESA OHNEPAL

10. 11. 2018, Praha – Strahov 007
14. 11. 2018

BORNE BY TEMPEST, THE TOWER, TIM HOLEHOUSE & TOURETTE BOYS
BORNE BY TEMPEST, THE TOWER, TIM HOLEHOUSE & TOURETTE BOYS

10. 11. 2018, Praha – loď Avoid
13. 11. 2018

INSANIA, WHO KILLED MARILYN?
INSANIA, WHO KILLED MARILYN?

9. 11. 2018, České Budějovice – MC Fabrika
12. 11. 2018

OF FIRE, LIK, DEMONICAL (Fotoreport)
OF FIRE, LIK, DEMONICAL (Fotoreport)

7. 11. 2018, Praha - Modrá vopice
11. 11. 2018

ARMORED SAINT, TITANIC
ARMORED SAINT, TITANIC

7. 11. 2018, Praha - Futurum Music Bar
09. 11. 2018

SHITSTORM, V.P.O.ho, AMONIT
SHITSTORM, V.P.O.ho, AMONIT

2. 11. 2018, Hořovice – Klub Labe
06. 11. 2018