KLADIVO NA PÝCHU
INSANIA, MINORITY SOUND
INSANIA, MINORITY SOUND

20. 12. 2019, České Budějovice – MC Fabrika
23. 12. 2019

Izrahell tour: EXORCIZPHOBIA + CBF + BLACK SACHBAK  
Izrahell tour: EXORCIZPHOBIA + CBF + BLACK SACHBAK  

26. 11. - 1. 12. 2019, Izrael
17. 12. 2019

KRUCIPÜSK, SYNDROM
KRUCIPÜSK, SYNDROM

6. 12. 2019, Olomouc – S-klub
13. 12. 2019

OCCVLTA, MALOKARPATAN, GOATCRAFT, SNĚŤ, THE TOWER
OCCVLTA, MALOKARPATAN, GOATCRAFT, SNĚŤ, THE TOWER

7. 12. 2019, Písek – Divadlo pod Čarou
11. 12. 2019

FORGOTTEN SILENCE, ADOR DORATH, ANTIGOD, DEAD CARNAGE 
FORGOTTEN SILENCE, ADOR DORATH, ANTIGOD, DEAD CARNAGE 

6. 12. 2019, Brno – Melodka
10. 12. 2019

GHOST, ALL THEM WITCHES, TRIBULATION
GHOST, ALL THEM WITCHES, TRIBULATION

1. 12. 2019, Praha – O2 Universum
07. 12. 2019

DEBUSTROL, AMOK
DEBUSTROL, AMOK

30. 11. 2019, Hořovice - Společenský dům
03. 12. 2019

VULCANO, LAHAR, BOHEMYST
VULCANO, LAHAR, BOHEMYST

25. 11. 2019, Volyně – Na Nové
28. 11. 2019

MAYHEM, GAAHLS WYRD, GOST
MAYHEM, GAAHLS WYRD, GOST

15. 11. 2019, Praha - MeetFactory
19. 11. 2019

SACRED REICH, NIGHT DEMON
SACRED REICH, NIGHT DEMON

14. 11. 2019, Praha - Futurum
16. 11. 2019

HAUNT, SCREAMER, CBF
HAUNT, SCREAMER, CBF

6. 11. 2019, Praha - 007 Strahov
09. 11. 2019

DESTRÖYER 666, HOUR OF PENANCE, NOCTURNAL GRAVES, INCONCESSUS LUX
DESTRÖYER 666, HOUR OF PENANCE, NOCTURNAL GRAVES, INCONCESSUS LUX

4.11. 2019, Praha - Futurum
08. 11. 2019

MINORITY SOUND, F.O.B., DIVERSITY, SCARS OF THE INSANE
MINORITY SOUND, F.O.B., DIVERSITY, SCARS OF THE INSANE

2. 11. 2019, Praha – Modrá Vopice
05. 11. 2019

SCHWARZE KÖNIGGRATZ II., 26. 10. 2019, Hradec Králové - Restaurace U Letců
SCHWARZE KÖNIGGRATZ II., 26. 10. 2019, Hradec Králové - Restaurace U Letců

SADISTIC HANNIBAL, MALLEPHYR, SATOR MARTE, DARK SEAL, DEPTHS ABOVE
30. 10. 2019

THRASH NIGHTMARE vol. 7, 19. 10. 2019, Písek - Divadlo Pod Čarou
THRASH NIGHTMARE vol. 7, 19. 10. 2019, Písek - Divadlo Pod Čarou

IRON ANGEL, ABIGAIL, VIOLENTOR, VULTURE, LAHAR, DRACONIS INFERNUM, ADVERSOR 
23. 10. 2019

ONION FEST Open Air vol. 16, 5. 10. 2019, Hořovice
ONION FEST Open Air vol. 16, 5. 10. 2019, Hořovice

V.P.O.ho, NECNON MORTUSS, BOHEMYST, MORTIFILIA
11. 10. 2019

DOG EAT DOG, WALTARI
DOG EAT DOG, WALTARI

5. 10. 2019, Praha - Meetfacory
09. 10. 2019

IN OBSCURITY REVEALED, BRUTALLY DECEASED
IN OBSCURITY REVEALED, BRUTALLY DECEASED

1. 10. 2019, Praha - Modrá Vopice
08. 10. 2019

PROTECTOR, LAHAR, GÖTTERDÄMMERUNG, SECTESY, MÖRKHIMMEL
PROTECTOR, LAHAR, GÖTTERDÄMMERUNG, SECTESY, MÖRKHIMMEL

28. 9. 2019, Praha - Modrá Vopice
05. 10. 2019

GRIDE, DEZINFEKCE, БУТ
GRIDE, DEZINFEKCE, БУТ

28. 9. 2019, Vlachovo Březí - Rock Bio
03. 10. 2019

MISÞYRMING, DARVAZA, VORTEX OF END
MISÞYRMING, DARVAZA, VORTEX OF END

23. 9. 2019, Praha - Modrá Vopice
02. 10. 2019

SPEED METAL INVASION II: STÄLKER, TORPËDO, OLD HÄMMER (Fotoreport)
SPEED METAL INVASION II: STÄLKER, TORPËDO, OLD HÄMMER (Fotoreport)

20. 9. 2019, Písek - Local club Pí
28. 09. 2019

LVMEN, NIKANDER, ESAZLESA
LVMEN, NIKANDER, ESAZLESA

22. 9. 2019, Praha - Lucerna Music Bar
26. 09. 2019

TOMB MOLD, RITUAL NECROMANCY, OF FEATHER AND BONE
TOMB MOLD, RITUAL NECROMANCY, OF FEATHER AND BONE

17. 9. 2019, Praha - Underdogs\'
24. 09. 2019

KAFEST vol. 2
KAFEST vol. 2

14. 9. 2019, Praha - Modrá Vopice
23. 09. 2019

BEROUNSKÉ LETOROSTY 2019
BEROUNSKÉ LETOROSTY 2019

14. 9. 2018, Beroun – Autokemp Na Hrázi
19. 09. 2019

MALTHUSIAN, SUFFERING HOUR, MOUTH OF MADNESS
MALTHUSIAN, SUFFERING HOUR, MOUTH OF MADNESS

14. 9. 2019, Mladá Boleslav - Farářova sluj
17. 09. 2019

ARMAGEDDON OF DECIBELS 2019
ARMAGEDDON OF DECIBELS 2019

31. 8. 2019, Plzeň – Kalikovský mlýn
10. 09. 2019

MGŁA, MARTWA AURA, ABOVE AURORA
MGŁA, MARTWA AURA, ABOVE AURORA

4. 9. 2019, Brno – Melodka
06. 09. 2019

INFERNAL FEST VI
INFERNAL FEST VI

31. 8. 2019, Jaroměř – Koupaliště na Úpě
04. 09. 2019