DARK GAMBALLE
PISSYCAT, TIME SHIFTERS, BETTER WAY, SPEEDOZER
PISSYCAT, TIME SHIFTERS, BETTER WAY, SPEEDOZER

17. 5. 2019, Strakonice - Křemelka
23. 05. 2019

SOUL KEEPER, SUN OF SORROW, V.P.O.ho
SOUL KEEPER, SUN OF SORROW, V.P.O.ho

17. 5. 2019, Praha - Rock Club Kain
21. 05. 2019

SWALLOW THE SUN, OCEANS OF SLUMBER, AEONIAN SORROW
SWALLOW THE SUN, OCEANS OF SLUMBER, AEONIAN SORROW

11. 5. 2019, Praha – Nová Chmelnice
16. 05. 2019

BRUJERIA, VENOMOUS CONCEPT, AGGRESSION, SANGRE (Fotoreport)
BRUJERIA, VENOMOUS CONCEPT, AGGRESSION, SANGRE (Fotoreport)

10. 5. 2019, Plzeň - Divadlo pod Lampou
14. 05. 2019

KRYPTS, JUPITERIAN, SNĚŤ
KRYPTS, JUPITERIAN, SNĚŤ

8. 5. 2019, Praha - Strahov 007
11. 05. 2019

MGŁA, REVENGE, MALLEPHYR
MGŁA, REVENGE, MALLEPHYR

1. 5. 2019, Praha – Nová Chmelnice
04. 05. 2019

ETERNAL NOISE MISERY 2019
ETERNAL NOISE MISERY 2019

27. 4. 2019, Praha - Eternia
30. 04. 2019

MONOLITHE, ABYSSIC, THE TOWER
MONOLITHE, ABYSSIC, THE TOWER

15. 4. 2019, Praha - Modrá Vopice
22. 04. 2019

REGIONFEST 2019
REGIONFEST 2019

13. 4. 2019, Hořovice - Labe
19. 04. 2019

DER BLUTHARSCH AND THE INFINITE CHURCH OF THE LEADING HAND, OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP
DER BLUTHARSCH AND THE INFINITE CHURCH OF THE LEADING HAND, OLAF OLAFSONN AND THE BIG BAD TRIP

13. 4. 2019, Praha - Famu
17. 04. 2019

DER WEG EINER FREIHEIT, CELESTE, THE DEVIL\'S TRADE
DER WEG EINER FREIHEIT, CELESTE, THE DEVIL\'S TRADE

8. 4. 2019, Praha - Futurum
15. 04. 2019

TENGRI, ZMAR, NULAJEDNANULANULA, SEKEROMLAT
TENGRI, ZMAR, NULAJEDNANULANULA, SEKEROMLAT

5. 4. 2019, Strakonice - Křemelka
09. 04. 2019

MALLEPHYR, DJEVELKULT, INFERNO, ACHERONTAS
MALLEPHYR, DJEVELKULT, INFERNO, ACHERONTAS

27. 3. 2019, Praha - Nová Chmelnice
03. 04. 2019

SÓLSTAFIR
SÓLSTAFIR

26. 3. 2019, Praha – Palác Akropolis
30. 03. 2019

THRASH BACK IN TOWN!, 20. 3. 2019, Brno - Bajkazyl
THRASH BACK IN TOWN!, 20. 3. 2019, Brno - Bajkazyl

BLACK SACHBAK, CRIPPLED FOX, BLIND RATTVISA, D.S.E.
29. 03. 2019

HEAVY METAL THUNDER vol. 1, 23. 3. 2019, Písek - Divadlo Pod Čarou
HEAVY METAL THUNDER vol. 1, 23. 3. 2019, Písek - Divadlo Pod Čarou

SAVAGER, ROADWOLF, ROADHOG, LIQUID STEEL, AIR RAID
27. 03. 2019

DIVERSITY, OBJECT
DIVERSITY, OBJECT

23. 3. 2019, Most - Rokáč Vinohrady
26. 03. 2019

FORGOTTEN SILENCE
FORGOTTEN SILENCE

22. 3. 2019, Plzeň – Pod lampou
25. 03. 2019

BONGTHROWER
BONGTHROWER

20. 3. 2019, Klatovy – Falcon Club
22. 03. 2019

ČAD, LAHAR, MURDER INC., VIOLENCE BY NATURE
ČAD, LAHAR, MURDER INC., VIOLENCE BY NATURE

9. 3. 2019, Strakonice – Křemelka
13. 03. 2019

GAAHLS WYRD, UADA, TRIBULATION, IDLE HANDS
GAAHLS WYRD, UADA, TRIBULATION, IDLE HANDS

3. 3. 2019, Praha - Nová Chmelnice
07. 03. 2019

DECULTIVATE, LAHAR, DROM, NONDESCRIPT
DECULTIVATE, LAHAR, DROM, NONDESCRIPT

2. 3. 2019, Přeborov u Milevska
05. 03. 2019

ANKHOR, YTIVARG (Fotoreport)
ANKHOR, YTIVARG (Fotoreport)

1. 3. 2019, Strakonice - Křemelka
04. 03. 2019

To nej... za rok 2018 – koncert + postřehy
To nej... za rok 2018 – koncert + postřehy

Žebříčky redaktorů v kategorii koncert roku 2018.
02. 03. 2019

SCALP, MÖRKHIMMEL, DIS-K47
SCALP, MÖRKHIMMEL, DIS-K47

23. 2. 2019, Přeborov u Milevska
27. 02. 2019

GUZZLE BOOZE, MURDER INC., KAAR, LAHAR, BEAST WITHIN THE SOUND
GUZZLE BOOZE, MURDER INC., KAAR, LAHAR, BEAST WITHIN THE SOUND

16. 2. 2019, Praha - Modrá Vopice
25. 02. 2019

MIDDLEDARK, MORUS, NECROFILIA (Fotoreport)
MIDDLEDARK, MORUS, NECROFILIA (Fotoreport)

15. 2. 2019, Plzeň - Parlament
20. 02. 2019

NECROS CHRISTOS, ASCENSION, VENENUM
NECROS CHRISTOS, ASCENSION, VENENUM

11. 2. 2019, Praha - Modrá Vopice
14. 02. 2019

KAOSQUAD, INSISTENT, БУТ, INTO SICKNESS (Fotoreport)
KAOSQUAD, INSISTENT, БУТ, INTO SICKNESS (Fotoreport)

8. 2. 2019, Strakonice - Křemelka
12. 02. 2019

PHAL:ANGST, PLAGUE CALLED HUMANITY
PHAL:ANGST, PLAGUE CALLED HUMANITY

19. 1. 2019, Rožnov pod Radhoštěm – Vrátnice
02. 02. 2019