DARK GAMBALLE
LAHAR, KAOSQUAD, COMMODORE 64, LIFE INSIDE OUT
LAHAR, KAOSQUAD, COMMODORE 64, LIFE INSIDE OUT

16. 5. 2020, Strakonice – garáže za hřbitovem
20. 05. 2020

TATA BOJS
TATA BOJS

13. 5. 2020, Praha – Divadlo v Celetné
15. 05. 2020

UŽ JSME DOMA
UŽ JSME DOMA

31. 3. 2020, Praha – U Staré paní Jazz & Cocktail Club
02. 04. 2020

HAUNT, THE NIGHT ETERNAL
HAUNT, THE NIGHT ETERNAL

4. 3. 2020, Písek, divadlo Pod Čarou – malá scéna
10. 03. 2020

BELPHEGOR, SUFFOCATION, HATE, BETRAYAL, CARNOSUS
BELPHEGOR, SUFFOCATION, HATE, BETRAYAL, CARNOSUS

29. 2. 2020, Praha - Futurum
06. 03. 2020

VIRUS KAPAK, BLACK RAIN
VIRUS KAPAK, BLACK RAIN

26. 2. 2020, Volyně - klub Peklo (Na Nové)
29. 02. 2020

TESTAMENT, EXODUS, DEATH ANGEL
TESTAMENT, EXODUS, DEATH ANGEL

21. 2. 2020, Mnichov - Backstage Werk
25. 02. 2020

COWARD, WELICORUSS, INNERSPHERE, PURNAMA (Fotoreport)
COWARD, WELICORUSS, INNERSPHERE, PURNAMA (Fotoreport)

14. 2. 2020, Plzeň - Divadlo Pod Lampou
22. 02. 2020

To nej... za rok 2019 – festival / koncert + postřehy
To nej... za rok 2019 – festival / koncert + postřehy

Žebříčky redaktorů v kategorii festival / koncert roku 2019.
20. 02. 2020

HEATHEN ASSAULT OVER BRNO II, 15. 2. 2020, Brno - Melodka
HEATHEN ASSAULT OVER BRNO II, 15. 2. 2020, Brno - Melodka

MOONSORROW, KALEVALA, ELLENDE, HORN, CRUADALACH, WOLFARIAN, DESIRE FOR SORROW, YMYRGAR, EMBRACE THE DARKNESS
19. 02. 2020

ABBATH, VLTIMAS, 1349, NUCLEAR
ABBATH, VLTIMAS, 1349, NUCLEAR

8. 2. 2020, Brno - Fléda
11. 02. 2020

HAUNTED, ADONIS DNA
HAUNTED, ADONIS DNA

2. 2. 2020, Praha – Balada Bar
06. 02. 2020

DEBUSTROL, MORTIFILIA
DEBUSTROL, MORTIFILIA

1. 2. 2020, Horažďovice – Kulturní dům
04. 02. 2020

ROTTEN FEST XXII, 25. 1. 2020, Olomouc – S klub
ROTTEN FEST XXII, 25. 1. 2020, Olomouc – S klub

PROLAPSED, WARBELL, INDIGNITY, SUBURBAN TERRORIST, CARNAL DIAFRAGMA, MELANCHOLY PESSIMISM, DEEP THROAT, DESPERATE DESIRE
30. 01. 2020

ROTTEN SOUND, ČAD, CARNAL DIAFRAGMA, MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY, G.O.R.E., DOBYTČÍ MOR, KURVA
ROTTEN SOUND, ČAD, CARNAL DIAFRAGMA, MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY, G.O.R.E., DOBYTČÍ MOR, KURVA

24. 1. 2020, Ostrava - Barrák music club
28. 01. 2020

MALLEPHYR, BRUTALLY DECEASED, EMBRIONAL (Fotoreport)
MALLEPHYR, BRUTALLY DECEASED, EMBRIONAL (Fotoreport)

17. 1. 2020, Plzeň - Divadlo Pod Lampou
25. 01. 2020

CAPSAICIN, DECULTIVATE, MÖRKHIMMEL, SEKEROMLAT, LEZOK
CAPSAICIN, DECULTIVATE, MÖRKHIMMEL, SEKEROMLAT, LEZOK

18. 1. 2020, Praha - Klub Famu
22. 01. 2020

LUCIFER RISING FESTIVAL, 29. 12. 2019, Lipsko (GER) - Haus Auensee
LUCIFER RISING FESTIVAL, 29. 12. 2019, Lipsko (GER) - Haus Auensee

VENOM, DARK FUNERAL, MIDNIGHT, WIEGEDOOD, DEATHRITE
07. 01. 2020

ELEPHANTS, SECOND BREATH, NOTHING LEFT TO SAY
ELEPHANTS, SECOND BREATH, NOTHING LEFT TO SAY

28. 12. 2019, Klatovy – Falcon Club
04. 01. 2020

SATAN KLAUS FEST 2019, 29. 12. 2019, Volyně – KD Na Nové
SATAN KLAUS FEST 2019, 29. 12. 2019, Volyně – KD Na Nové

SINIESTRO, VALGRIND, DEATHFUCKER, BOHEMYST, GRIDE, YSARAAL, DIRTY LESBIAN DUCK
02. 01. 2020

MERESIEW, DELUSION, LIBIDO CHALLENGE, MY HARD LESSON
MERESIEW, DELUSION, LIBIDO CHALLENGE, MY HARD LESSON

28. 12. 2019, Strakonice – Hospoda Habeš
31. 12. 2019

DYING PASSION, POSTCARDS FROM ARKHAM, LAST OF A KIND, KABARET DR. CALIGARIHO
DYING PASSION, POSTCARDS FROM ARKHAM, LAST OF A KIND, KABARET DR. CALIGARIHO

27. 12. 2019, Šumperk - H-Club
30. 12. 2019

INSANIA, MINORITY SOUND
INSANIA, MINORITY SOUND

20. 12. 2019, České Budějovice – MC Fabrika
23. 12. 2019

Izrahell tour: EXORCIZPHOBIA + CBF + BLACK SACHBAK  
Izrahell tour: EXORCIZPHOBIA + CBF + BLACK SACHBAK  

26. 11. - 1. 12. 2019, Izrael
17. 12. 2019

KRUCIPÜSK, SYNDROM
KRUCIPÜSK, SYNDROM

6. 12. 2019, Olomouc – S-klub
13. 12. 2019

OCCVLTA, MALOKARPATAN, GOATCRAFT, SNĚŤ, THE TOWER
OCCVLTA, MALOKARPATAN, GOATCRAFT, SNĚŤ, THE TOWER

7. 12. 2019, Písek – Divadlo pod Čarou
11. 12. 2019

FORGOTTEN SILENCE, ADOR DORATH, ANTIGOD, DEAD CARNAGE 
FORGOTTEN SILENCE, ADOR DORATH, ANTIGOD, DEAD CARNAGE 

6. 12. 2019, Brno – Melodka
10. 12. 2019

GHOST, ALL THEM WITCHES, TRIBULATION
GHOST, ALL THEM WITCHES, TRIBULATION

1. 12. 2019, Praha – O2 Universum
07. 12. 2019

DEBUSTROL, AMOK
DEBUSTROL, AMOK

30. 11. 2019, Hořovice - Společenský dům
03. 12. 2019

VULCANO, LAHAR, BOHEMYST
VULCANO, LAHAR, BOHEMYST

25. 11. 2019, Volyně – Na Nové
28. 11. 2019