Asmodeus

PACINO z Orlové zveřejnili nové EP "Hlad", které je benefiční pro SF Mini z Olomouce. Poslechnout, případně koupit, si jej můžete zde

Tohle bude rychlý: izolace měla za následek to, že nová deska Pacino je nademovaná, a až to půjde, nahrajem ji. Jeden song z tohodle překvapivě plodného období jsme tandemově (kytary a zpěv v Praze, bicí a basa na základně v orlovské Futře) nahráli na dálku. Jmenuje se Hlad a postavili jsme kolem něj EP. Podstoupili jsme taky lehký nostalgia trip a tak na něm najdeš ještě živou, celokapelní verzi Marka ze studia JAMU a Písek pole, cca šest let starou věc, která se nevešla na náš první oficiální release.
Stojí to padesát a víc. Pokud se něco vybere, vše půjde na pomoc se zaplacením nájmu olomoucké SF Mini, což je z našeho pohledu důležitý prostor pro DIY kulturu v režii super party lidí. Jako všechny kluby v česku i oni přišli o možnost zabezpečit pořádáním koncertů finanční provoz místa.
SF Mini je kolektiv složený ze tří propojených segmentů: zkušebny, DIY skejtová scéna v Olomouci a pořádání koncertů. Koncertnímu kolektivu vypadly příjmy a i přes to, že náklady nejsou kdoví jak vysoké, parta musí hledat různé způsoby výdělku. Jedním z nich je třeba benefiční káva od kolektivu Black Seeds a tím dalším je třeba benefiční nahrávka, jako je tahle.
Dík,
Pacino.


Publikováno: 18. 05. 2020
Autor: Bury

Fotogalerie