Nejbližší koncerty
  • 20. 08. 2022Dead Daniels - OpenAir Na Staré cestě vol.3
  • 20. 08. 202220-08-2022 CHATOVÁ OSADA LUH SUŠICE koncert můžeme naz...
  • 03. 09. 2022V priebehu Montana Metal Festu vystúpia skupiny súčasnej...
  • 03. 09. 202203-09-2022 Chatová osada LUH Sušice, 34201 areál otevř...
  • 09. 09. 2022Páteční večer ve farářově sluji s PIKODEATH - thrash de...
  • 10. 09. 202210.9.2022 S-klub Olomouc Od: 18:00h. MASSACRE-(USA),NEC...
  • 17. 09. 2022Dead Daniels (Hard Rock,N´Roll - Praha): https://deaddani...
  • 23. 09. 2022Masakrální Nóbl mejdlo číslo 39. rozezvučí staří známí úd...
F.O.B. - Outside The Palace Walls

Anketka převzatá z webu festivalu...

Danny Lilker
BRUTAL TRUTH / VENOMOUS CONCEPT

Když myslím na OEF, tak myslím na kurevsky výbornou party! Kombinace skvělé organizace (každý v OEF crew je nej), výběr kapel a celkové okolí areálu v Trutnově pro mě dělají z OEF nejlepší festival! Teď svýmu kámošovi Čurbymu nelezu do prdele, ale myslím to vážně! Nenapadá mě nic, co by chtělo ohledně OEF v příštích letech změnit. Já jen doufám, že tu bude navěky.    
Když na OEF hráli BRUTAL TRUTH v roce 2007, tak jsem měl zajímavý zážitek. Pět minut před tím, než jsme měli začít hrát, jsem odložil basu a běžel na záchod. Za minutu jsem byl zpátky, vzal jsem basu a zjistil, že je totálně rozladěná. Snažil jsem se to naladit, ale nešlo to. Když jsem se pak podíval blíž, uviděl jsem, že na zadní straně basy na pražci je prasklina. Bylo to totálně zlomené!! Na poslední chvíli jsem si tak musel půjčit basu od basáka z BIRDFLESH, který byl tak milý, že mi s tímhle náhlým a velkým problémem pomohl. Show jsme odehráli bez problému a dokonce jsme ji nahráli na naše DVD “For The Ugly and Unwanted, This Is Grindcore”. Shit happens!!!

   
Tony
MUNICIPAL WASTE

Pro mě je Obscene Extreme jeden z nejotevřenějších a nejzábavnějších festivalů, kterých jsem se kdy zúčastnil. Úsilí, které Čurby investoval, aby narval lidem extrémní muziku do ksichtu bez toho, aby se vyvyšoval, byl negativní či příliš tlačil na pilu, je vskutku inspirativní. Tenhle festival mi dal možnost spatřit nespočet kapel z celého světa, které bych normálně neměl šanci vidět nebo slyšet (a cestuju hodně!) Neumím si ani představit, kolik jiných lidí bylo ovlivněno tím, co tady zažili. Obscene Extreme je taky jeden z nej DIY festivalů, jichž jsem se účastnil. Doufejme, že za pár let to bude velmi podobné jako je to dnes a nestane se z toho festival plný sračkoidní všehochuti, jakých je dnes mnoho. Na dalších 15 let OEF!


Juan Brujo
BRUJERIA

OEF je nejšílenější festival, jaký jsem bez pochyb v životě viděl! Nářez, až se ti postaví! Hopněte na pódium a fatálně si skočte! Borci se zpřeráženýma nohama paří z pódia! Ptáte se na styl oblékání? Nebojte se, oblečení je pro hudebníky, fanoušky a metaláky na OEF volitelné! Navlečte si kondom a skočte z podia…. Nevadí, že borcům v kotli vypíchnete oči! To je OEF, bastardi! Není žádný druhý! Ať žijí páskové z Mexika! Ať žije OEF! Juan Brujo

   
Matt Harvey
EXHUMED

OEF není jen hudební festival, je to skutečná oslava – kde šílenec může být šílencem. Má osobní kouzlo a rychlejší bicí, než jakýkoliv jiný fest, který znám. Na tři dny se můžete odvázat při nejintenzivnější muzice a nejšílenějších fanoušcích na týhle straně hrobu. Když jsme tam byli v roce 2001 a měli jsme jít na podium, přišla bouře, a my jsme skončili chlastáním ve starém bunkru ve festivalovém areálu. Mysleli jsme si, že bude celá noc zrušena, takže jsme to tam pěkně sázeli, ale po hodině a půl se bouřka rozešla a my jsme se dostali na podium před masu šílených maniaků, kteří se královsky bavili. Nikdy na tu noc nezapomenu! Já a zbytek EXHUMED se už těšíme na letošní zážitky na OEF a after-party. Takže se připravte na krev, střeva a nábojové pásy, až nastoupíme na pódium. Uvidíme se tam, šílenci!


Lugubrious
HAEMORRHAGE

Tento rok se znovu vracím do svého druhého domova. Všichni bychom měli být připraveni na novou záplavu lidských orgánů a stříkající krev amputovaných končetin. HAEMORRHAGE velmi rádi tráví čas se všemi grindcorovými maniaky ve světovém centru HLUKU. Vítejte v Trutnovské márnici. Červenec roku 2001 v Trutnově na Obscene Extreme…. Česká vláda nařídila okamžitě přerušit všechny fesťáky pod otevřeným nebem konané v zemi. Přišla bouře a blesky a všem návštěvníkům naháněla strach svým velkým elektrickým potenciálem. Stále si pamatuji, jak jsme se my a členové EXHUMED schovali v zadní části jeviště. Nakonec ale, když se mnoho fanoušků vrátilo ze stanů a ubytování, mohl koncert zase pokračovat a trval až do samého rána.

   
Gordo
RATOS DE PORAO

Když byli RDP poprvé pozváni zahrát si na tomhle festu, tak jsem měl takový strach, že jsem přemýšlel o skladbách, co tam zahrajeme, už 6 měsíců před skutečným začátkem, protože si myslím, že Obscene Extreme je nejradikálnější fest na Zemi!!! To štěstí, že jste na stejném měsíci a místě s tisíci šílenými maniaky, co mají rádi extrémní muziku, je pro RATOS DE PORAO nevýslovná čest. Rádi na tom festu hrajeme a neuvěřitelná energie tohoto zvláštního obecenstva je pro nás dárek. OBSCENE EXTREME je nejlepší festival na světě. Nikdy bych účast tady za nic nevyměnil! Vyserte se na ostatní mainstreamové festivaly. Věříme v grind!


Shane EMBURY
NAPALM DEATH / VENOMOUS CONCEPT / LOCK UP / BRUJERIA

Tohle bude počtvrté, co hraju na OEF. Už jsem tu hrál před pár lety s LOCK UP & BRUJERIA a taky NAPALM (Shane ještě zapomněl na koncert VENOMOUS CONCEPT v roce 2009) a už se na to opravdu těším!! Skvělá atmosféra a bombastický kapely, který hrajou od srdce, to je důležitý! Jak bych chtěl, aby se fest dál vyvíjel? Zdá se, že se mu daří dobře v současné podobě a od lidí, se kterými mluvím ve světě při svých cestách a z doslechu, tak je to nejlepší grindový festival, takže bych neměnil nic! Jo, už se těším na to šílenství, které bude následovat. Moje poslední vzpomínka byla, když jsem tam hrál s BRUJERIA & LOCK UP a BRUTAL TRUTH a ENTOMBED byli taky na programu a ROTTEN SOUND, což jsou všechno naši dobří přátelé, že jsme se totálně vykropili z piva. Myslím, že jsem několikrát vběhl na pódium a řval, abych rozohnil dav, který ale žádné povzbuzování nepotřeboval…. Když tě zachvátí síla grindu – tak tomu musíš dát 1000%. Bude to sranda!! Naviděnou !

   
Rat
VARUKERS / DISCHARGE

Měl jsem to potěšení, zahrát si na Obscene Extreme dvakrát, s VARUKERS v roce 2011 a pak s DISCHARGE v roce 2012, a vždy to byla radost. Skvělý zvuk, jak pro nás na pódiu, tak vepředu pro lidi, a což je velmi důležité, čím víc šílí dav, tím víc já. Skvělý mix kapel a lidí, který mají rádi hlasitou agresivní hudbu, což je dobré, jak pro VARUKERStak i pro DISCHARGE, protože tak to máme rádi. Žádný sračky. Pokračuj v dobré práci, Čurby. Rád bych se vrátil na Obscene Extreme a ukázal Vám v roce 2014 svou novou kapelou THE VILE, jak se to má dělat a dát lidem vědět, že v tomhle starém psu je ještě život. HAF HAF.


Jason Keyser
MUCOPUS / ORIGIN

Obscene Extreme… Co lze o tomto festivalu šílenství v lesích u Trutnova říci? Mám neuvěřitelné štěstí, že jsem na tomhle festu mohl už dvakrát hrát. V roce 2007 jsem zpíval s MUCOPUS a v roce 2012 s ORIGIN a mé zkušenosti jsou příběhy, které neustále vyprávím. Diskuse o chlastání, kolik, kdo vypije, nejožralejší momenty mě vždy vedly k Obscene Extreme. Výlet na OEF 2007 patří stále mezi funkčně nejožralejší momenty mého života. Tenkrát jsem pil na hranici fyzických halucinací, kdy jsem strávil kus večera diskusí se stromem myslel si, že je to můj manažer a zachránil jsem svého kytaristu před utonutím v hluboké kaluži bláta. Show MUCOPUS byla skvělá, ožralá. Radost, která kulminovala pověstným pádem z 15 stop vysokých reproduktorů do obecenstva, a přitom stále hrály. A teď rychle k ORIGIN 2012. Přijeli jsme v 9 ráno a v momentě, kdy jsem vystoupil z autobusu, jsem dostal velkou láhev slivovice a musel pít, což je rituál, který tak nějak od OEF očekávám. Po 15 hodinách nepřetržitého chlastání jdeme v 1 ráno na pódium, což je asi moje nejožralejší, nejschlastanější a nejzábavnější show, co jsem kdy hrál a TAKY kulminovala pověstným pádem 15 stop vysokých reproduktorů do obecenstva, a přitom stále hrály. Naštěstí tam byl někdo, kdo oba pády vyfotil. Já kurva tvořím historii! Doufám, že budu do své OEF sbírky moci brzy přidat třetí fotku. Obscene Extreme je bezpochyby nejzábavnější, nejrespektovanější a nejbrutálnější festival v Evropě. Zůstává věrný vášni z extrémní hudby svou organizací, kapelama a fans jako nikdo jiný. Není jiný takový, co se týče pití, metalu a kamarádšoftů. Já, kurva, v grind věřím.

   
Dadde
WOLFBRIGADE

Nechci, aby to znělo lacině, ale myslím na Čurbyho enormní oddanost rychlé a brutální hudbě. Samozřejmě v kombinaci s šílenými grindovými a d-beatovými fanatiky. Doufám, že OEF bude pokračovat v pořádání skvělých festů a doufám, že americké a asijské festy budou v budoucnu fungovat.
Naše nejlepší vzpomínka ze dvou ročníků, kdy jsme tam s WOLFBRIGADE hráli, je určitě první vystoupení v roce 2009. Počasí bylo celý den fantastické a každý měl dobrou náladu. Myslím, že jsme ten večer byli první d-beatová kapela a šli jsme na to po NAPALM DEATH. Nevěděli jsme, co očekávat. Ale od první noty dav, který byl obrovský, totálně explodoval a začalo pršet. Hráli jsme opravdu dobře a odezva byla fantastická a déšť celý set nepřestával. Když jsme odehráli poslední notu a Micke zařval: „Díky“, přestalo pršet. Bylo to pak blátivé bojiště, ale je to určitě jedno ze tří nejlepších vystoupení za 18 let naší existence. Pak jsme se ožrali a dělali si v hotelu srandu z našich spících členů. Dobré časy! Doufám, že se to povede zopakovat!

   
Kevin Sharp
BRUTAL TRUTH / VENOMOUS CONCEPT

Jestliže vás baví extrémní hudba… ,tak OEF znáte…. Pamatuju si, když poprvé hráli BRUTAL TRUTH…. Samozřejmě na konci fesťáku…. Chaos byl už v plném proudu… Byl jsem vskutku ohromen, že se může najednou dít tolik bordelu…. Žádné bitky… Jen šílenci… Všichni možní extrémní šílenci se bavili bez toho, aby někoho omezovali… Utopie pro všechny hajzly… ,což se mi zdálo skvělé… Toho roku jsme ten koncert nahráli na DVD Ugly and Unwanted. Nicméně top byl koncert, který jsem odehrál s VENOMOUS CONCEPT. Pro mě nezapomenutelný koncert… WOLFBRIGADE…, MOB 47…, tolik kapel… Čurby prostě vydal náš vinyl „Poisonned Apple“ a dopravil Dannyho a mě speciálně na tuhle party… Proč? Protože je grindový maniak… Čurby to postupně umožňuje fanouškům jako je on sám… Myslím si, že proto je to vždycky taková čest zahrát si, nebo být tam…. Tenhle rok rozšířil svou party po celém světě…. A umožnil skvělým kapelám zahrát si na místech jako je Austrálie, Mexiko a Indonésie… Teď se vrací zpět domů… Jsem hrdý na to, že můžu Čurbyho nazývat přítelem… Hrdý na to, považovat OEF a všechny okolo, mým druhým domovem… Už se těším na brzký návrat…. Takže vše nej Obscene Extreme… a dalších 15…

   
Adde
BIRDFLESH / GENERAL SURGERY / ENTRAILS

Navždy si budu pamatovat první OEF. Bylo to v roce 2004 a já měl snad vůbec nejhorší bolesti břicha. Nemohl jsem nic jíst, ani pít a každých 10 minut jsem musel na záchod. Ten rok jsem hrál, jak s BIRDFLESH, tak s GENERAL SURGERY. Přežil jsem obě show, ale bylo to na hraně. Při setu s BIRDFLESH jsem měl málem anální neštěstí. Kromě rozhozenýho žaludku byla vystoupení parádní. Obecenstvo na OEF nás nenechalo na holičkách. A nikdy nenechá. Proto se tak rád vracím a hraju na tomhle festu. Lidi a všichni přátelé, které každý rok potkávám z něho dělají můj nejoblíbenější festival.
Nejsem si jist, zda chci ohledně OEF něco měnit. Rozhodně nechci, aby byl větší s více lidmi. Bylo by těžké zachovat tu příjemnou atmosféru, která je tak unikátní, kdyby tam bylo daleko víc lidí. Líbí se mi takový, jaký je teď.


Giulio The Bastard
CRIPPLE BASTARDS

Můžu říct, že jsem se účastnil všech 15 fesťáků kromě jednoho, kdy jsem si zranil nohu a nemohl jsem přijet. Viděl jsem, jak se narodil, rostl během let a pamatuji si, když jsem prvně potkal Čurbyho rok předtím (1998) a on mi říkal, že plánuje v Česku tenhle festival jako oslavu svých 25. narozenin. Od prvního ročníku s pódiem na valníku, až po poslední a daleko profesionálnější, mě vždy překvapoval. Mám rád tu atmosféru a spojení mezi lidmi z různých hudebních scén a zemí a ten šílený pocit, když grinduješ na tomhle pódiu. Nejsem zrovna ten, kdo si užívá vší té šílenosti a obscénnosti, ale to je otázka osobního vkusu. Já jsem tam kvůli hudbě. Je strašně moc šílených historek, ale jedna, kterou si budu navždy pamatovat byla, když na mě jednou ráno při jízdě do Trutnova vytáhl chlápek bouchačku po nepovedeném předjíždění. V tu chvíli jsem viděl celý svůj život. To byla prdel! V dalších letech bych rád, aby sílil, byla stále pestrá nabídka kapel, a aby přicházelo stále více lidí z různých zemí. Na zdraví Čurbymu za vše, co vytvořil tvrdou prací, nadšením a paličatostí.

   
Arif Rot
WORMROT

První věc, co mě napadla, je DRUHÝ DOMOV. Obscene Extreme je unikátní festival. Osobně si myslím, že každý účastník se cítí víc jako na rodinné sešlosti, než jen v komunitě. Ať je to Asie, Evropa, Velká Británie, Japonsko, Malajsie, Indonésie, Thajsko atd., Obscene Extreme Festival je definicí rasové harmonie. Na OEF jsem vystupoval asi 3 až 4 krát, včetně Obscene Society Festivalu a After show party. Loňský festival byl vskutku vynikající. První nebo druhou noc, jestli se nemýlím, jsem se neskutečně ožral. Pršelo a já musel chcát z prudkého kopce. Byl to mžik a já se kutálel dolů a chcal po sobě. Od bláta a svých prokletých chcanek. DOBRÉ ČASY. To je jen jeden z přehršle skvělejch momentů, které jsem na festivalu zažil a už se nemůžu dočkat, až tam zas budu. Je neuvěřitelné, jak Čurby vybírá kapely, protože je to rok od roku lepší. A vše ostatní nemá chybu. Osobně si myslím, že by OEF měl zůstat jaký je. Nemusím vidět už vůbec žádné změny, protože v mých očích je perfektní. Čím víc budeš ožralej, tím víc si užiješ. Mé srdce NAVŽDY patří Čurbymu a Obscene Extreme Festivalu.

   
Cyjan
DEAD INFECTION

Když myslím na OBSCENE EXTREME FESTIVAL, vždy si představím skvělou párty a skvělý lidi. Tenhle rok je to po 11., kdy přijedu na OEF. Třikrát jsem tam hrál s mou kapelou DEAD INFECTION a sedmkrát jsem přijel jako hudební fanoušek. Myslím si, že je to nejlepší fest extrémní hudby na světě. Je to událost, kde je možné vidět nejen nejlepší kapely death/grindového žánru, ale co je pro mne také důležité, vidět najednou všechny moje přátele z celého světa. Přál bych si, aby se festival vyvíjel ve stejném duchu i v příštích letech. Díky Čurby!

   
Corporate Death
MACABRE

OK, jednu krátkou historku o jednom českém OE festu. Potkal jsem polského kámoše, který měl ten nejlepší špiritus, který si sám pálil. Pil jsem až moc a nejedl (líp si ji tak nandáte), ale pak jsem nemohl chodit! Můj manažer a bicmen se mi snažili pomoct dostat se z backstage a jít do schodů, ale já z nich pořád padal, protože jsem vůbec nemohl chodit. Na špinavém schodu jsem si rozsekl čelo. Další den jsme měli hrát, takže jsem musel hrát s monoklem a už jsem ten den žádný špiritus nepil. Co bych rád viděl? Rád bych viděl MACABRE zahrát si příští rok s IMPETIGO, což by pro mne byl nejlepší Obscene Extreme Fest.
Vše nej OBSCENE EXTREME, šťastné 15. narozeniny!!!
Obscene Extreme je určitě jeden z mých nejoblíbenějších fesťáků. Jsou větší festivaly, ale tenhle je nejpodstatnější, nejšílenější a nejzábavnější fest, na kterým jsme pod širým nebem, kdy hráli. Muž za tím vším je náš dobrý přítel Čurby, kterýho už pár let známe a to je ten člověk, který to vše dělá a MACABRE mu děkují za skvělé fesťáky, které jsme zde odehráli!!!

   
Barney
NAPALM DEATH

Obscene Extreme. Vedlejším dopadem toho celého je, že lidi před bránou, kterým není zatěžko utratit prachy za vstup, cítí, že se s nima nejedná jako s dobytkem. Vše na OEF se jim zdá v pohodě – a toho je opravdu těžké dosáhnout v současné době, kdy vás na větších festivalech bombarduje komerce.
Co se kapel týče, je poněkud neuvěřitelné, že jsem neslyšel nikoho, že by si stěžoval na převážně veganské menu – takže! Vřele doporučuji veganský guláš, mimochodem… Z prvního českého OEF, na kterém jsme hráli, si pamatuju, že jsem se málem podělal smíchy, když jsme se vyvalili na pódium a tam byli lidi, co po hlavě skákali z pódia s takovým nasazením jako v nějakým mrňavým klubíku. Kde na jiném letním fesťáku byste tohle mohli vidět?
Pak je tu to „ohnuté“ pódium na mexickém OEF, kde se vám zdálo, že běžíte do kopce a přitom jste hráli na pódiu. Pak – ačkoli jsem u toho nebyl osobně – dostal Čurby, ať už z jakéhokoliv důvodu, v několika městech během světového OEF turné, několik ran do ksichtu. A nakonec je tu Čurby a jeho odporně barevné kecky (má jich hodně), které vytáhne speciálně na každý OEF. Je to velmi elegantní týpek.

   
Keijo
ROTTEN SOUND

1. Grincore, absinth, veganské jídlo. Skvělé vzpomínky.
2. Vskutku nejlepší festival na světě. Nemůžu se dočkat, až se sem vrátím – na jeviště nebo jako návštěvník.
3. Backstage velmi uspává: Už dvakrát jsem odpadnul hodně brzo po našem setu.


Rich Hoak
BRUTAL TRUTH

Nejlepší chvíle na OEF jsou, když sedím na stánku BT celý den, kouřím, piju a můžu se vidět se všema kámošema, který jsem za ty léta v grindcoru potkal! Pro mě je to spíš rodinné setkání než koncert a takhle je to se mnou na OEF už od první chvíle v roce 1999. Ať už se mi kapely, co hrajou líbí nebo ne, tak vím, že uvidím grindové šílence z celého světa, staré přátele a poznám nové!!

   
Jason PC
BLOOD DUSTER

Holy Fuck! Obscene Extreme je určitě nejlepší hudební festival na planetě.
Žádný zasraný reklamy na sportovní drinky, žádná namakaná ochranka schopná tě srazit na zem za to, že na chvíli vlezeš na pódium a žádný šílený ceny piva! Grindcore a extrémní muzika všech možných příchutí a lidi, co tam jsou proto, aby se bavili a užívali si komunity, která vznikla okolo extrémní hudby. Je neobvyklé, aby byl hudební festival ochoten dát přednost kvalitě před ziskem, festival, který je ochoten přitáhnout kapely z nejvzdálenějších koutů světa, a tyhle kapely pak hrají pro lidi, co to skutečně kurevsky baví!
Důležitý je, a já se cítím poctěn, že jsem směl být několikrát součástí tohoto festivalu. Přál bych si, abych se ho mohl účastnit každý rok. Skvělá atmosféra, a když se ti to nelíbí? Tak jsi asi nejspíš jen mizerná piča – táhni a přidej se ke stádu na svým komerčním metalovým festu, kup si předražený triko od kapely, co tě nenávidí, chlastej drahý pivo od pořadatele, který tě chce jen oškubat a užívej si muziku, která je fádní jak sračka. Nic jinýho si nezasloužíš.
Doufám, že se tam jednoho dne zase uvidíme!

   
Frank Healy
BENEDICTION

Takže nadešlo OEF 2014, a jestliže čtete tyto řádky, tak už jste na nejšílenějším a nejvíce šílenství přejícímu fesťáku, na jakém Benediction kdy hráli! Za ty roky jsme odehráli doslova stovky festivalů, ale OEF je ten, na který vždy vzpomínáme.
Hned jak jsme přijeli, tak jsme věděli, že tenhle festival je úplně jiný než ostatní velké festivaly, na kterých jsme hrávali. Vypadalo to, jako by se nějaká obrovská, šílená party odehrával jak před tak za pódiem. Celá ta atmosféra byla uvolněná a přátelská a děti i dospělí prostě blbli a skvěle se bavili. Každá kapela byla na pódiu vítána, jako by to byli headlineři. Jestliže jste nikdy neviděli skákat z pódia banán nebo polonahého vikinga, jak tančí po pódiu, tak vám můžu doporučit chvíli kapely pozorovat a uvidíte ten chaos. Prostě vynikající.
Čurby, borec, který to dává všechno dohromady, mě nikdy nepřestane překvapovat, jak kvalitní kapely každý rok přitáhne. Levné lístky a rozumné ceny na stáncích z toho dělají akci, která je jedna velká zábava.
Takže si to užijte, nasmějte se a mějte se skvěle při sledování kapel. Benediction si na tomhle festivalu ještě zahrají. A pozdravujte Čurbyho. A dejte mu vědět, že se skvěle bavíte, protože do toho dává své srdce a duši. Čurby, vzdáváme ti čest. Nechť šílenství započne!

   
Bilos
MALIGNANT TUMOUR

Obscene Extreme...., co mám k tomu, kurva, říct? Pohybuju se na tom festivalu už od jeho začátku a myslím, že bych mohl být jeho inventářem, checheche…
Doteď jsem byl na každém OEF, a to je už letos jeho 16. pokračování, takže už je to pěkná řádka let. Někdy jsem tady pracoval, několikrát s kapelou hrál a někdy jen tak přijel bavit se a potkat tu hromadu skvělých lidí z celého světa a oslavit s nimi spolusetkání a skvělý festival. Každý rok vidím, že se festival rozrůstá, z čehož mám upřímnou a neskrývanou radost. Moc dobře si pamatuju, jak Čurby začínal na traktorové vlečce. Je to trochu zbytečné tady mluvit o té skvělé náladě a té speciální auře tohoto festivalu, kdo ví, ten ví, kdo ne, měl by opravdu přijet a užít si tento nejhlučnější, ale taky parádně přátelský fest, jakým OEF opravdu je.
Takže pokud to máte rádi extremní, jste na správném místě. Užijte si NEJLEPŠÍ FESTIVAL NA SVĚTĚ, OBSCENE EXTREME!!! Uvidíme se v kotli!!! Užijte si to!!!

   
Sven
ABORTED

Obscene Extreme... Co říci o jednom z nejdéle existujících nekomerčních festivalů, který nabízí nespočet undergroundových kapel hrajících před zběsilým publikem, které přijíždí z celého světa? Poprvé, když jsme na tomto festivalu hráli, tak to muselo být někdy v roce 2001 a pak znovu s Leng Tch’e asi v roce 2005 a nakonec jsme se vrátili s Aborted minulý rok. Během těch let jsme viděli, jak festival jen roste a přitom neztrácí svůj skalní přístup a respekt jak k undergroundovým tak zavedenějším kapelám.
Obscene Extreme... Co říci o jednom z nejdéle existujících nekomerčních festivalů, který nabízí nespočet undergroundových kapel hrajících před zběsilým publikem, které přijíždí z celého světa? Poprvé, když jsme na tomto festivalu hráli, tak to muselo být někdy v roce 2001 a pak znovu s Leng Tch’e asi v roce 2005 a nakonec jsme se vrátili s Aborted minulý rok. Během těch let jsme viděli, jak festival jen roste a přitom neztrácí svůj skalní přístup a respekt jak k undergroundovým tak zavedenějším kapelám.
Na tomhle festivalu můžete vidět nejšílenější věci a taky to byl pro mě osobně loni víkend, kdy jsem byl nejvíce pod vlivem. Nic než skvělé zážitky, dobrá extrémní muzika a hlavně program, jaký neuvidíte nikde jinde, a festival, který pořádá člověk, který má hudbu skutečně rád a tvrdě pracuje pro undergroundovou scénu. Nic než respekt!
Doufejme, že se budeme na Obscene Extreme moci vrátit. Mé tělo je připraveno!

http://www.obsceneextreme.cz/cs


Zveřejněno: 05. 07. 2016
Přečteno:
3348 x
Autor: Redakce | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář