Nejbližší koncerty
  • 25. 06. 2024Black metalová mašina HULDER z USA vyráží na své "VERSES ...
  • 27. 06. 2024CELESTE (FR) + SLAŤ
  • 29. 06. 2024ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL 2024: STILLBIRTH (DE) FLESH...
  • 29. 06. 2024ATOMSKI RAT - banda ze Srbska hoblující už 15 let netradi...
  • 06. 07. 2024Hard Skin (uk)
  • 06. 07. 2024ROCK CAFÉ SOUTHOCK & FAJTFEST PROUDLY PRESENTS: SWORN EN...
  • 10. 07. 2024Jihoafrická grindcore smečka GROINCHURN se po letech vrac...
  • 12. 07. 2024Půjde o Conselfiniho první evropské tour a stejně tak o p...
DARK GAMBALLE – „Dobrý lhář“

Trhové Sviny - Autocamp 20.6. - 21.6.2014

APOCALYPTIC FORM OF DEATH – open air festival 2014
20.6.-21.6.2014 – AUTOCAMP – TRHOVÉ SVINY


A je to tady znovu!
     Předposlední červnový víkend se na malé louce nedaleko Trhových Svinů opět rozezvučí hutné kytary a chraplavé vokály. Festival APOCALYPTIC FORM OF DEATH 2014 je tady s dalším pokračováním.

     Město Trhové Sviny leží cca 20 Km jižně od Českých Budějovic na úpatí Novohradských Hor. Místo konání festivalu se nachází zhruba 1,5 Km za městem v areálu bývalého autocampu. Areál je situován do rozlehlé louky obklopené lesním porostem. Camp, parkoviště, koupaliště a celé zázemí festivalu je v bezprostřední blízkosti.

     Samozřejmostí zůstává non-stop občerstvení a bohatý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodej CD, triček, mikin a dalšího merchandise zajištěn. Camp bude pro fans oficiálně přístupný již od čtvrtečních odpoledních hodin. Ještě týž večer proběhne tradiční before party.

     Oficiálně festival začíná 20.6.2013 v 17:00 hod. A na co se můžete těšit?

Letos organizátoři vsadili především na domácí a slovenskou scénu doplněnou o několik zajímavých zahraničních jmen.

DARKFALL (A) - Rakouští DARKFALL nejsou na AFODu žádnými nováčky. Vy se tak můžete těšit na porci precizního melodického death metalu.
 
INFERNO - Severomoravští INFERNO jsou bezesporu ikonou českého black metalu. Je nám velikou ctí tuto legendu přivítat na letošním ročníku. Těšte se na nekompromisní black metalovou smršť!!!

ISACAARUM - Jihočeští puritáni ISACAARUM letos v lednu pokřtili aktuální CD WHORECRAFT. Vaše nádobíčka přijedou pokřtít i na AFOD 2014!!!

Táborští F.O.B. jsou stálým účastníkem AFOD festivalu už od jeho prvních ročníků a jinak tomu nebude ani letos. Za roky svého působení si vybudovali velikou základnu fanoušků a jsme přesvědčeni, že jejich metalcore vás neponechá v klidu ani tentokrát.

MATER MONSTIFERA začínají pomalu a jistě připravovat materiál pro další studiový počin, který se stane nástupcem MCD "V troskách Tvýho světa". Těšte se na atmo blackovou jízdu plnou melodií, které se Vám zaryjí pod kůži.

Jihočeské pokakánky GUTALAX je naprosto zbytečné představovat. Veselý a skočný grind zajisté nenechá nikoho klidným. Velkým příslibem nejen pro rakouskou scénu jsou AEONS OF ASHES. Pokud jste milovníky melodického death metalu, rozhodně by Vám tito nadějní rakušané neměli uniknout.

Velkou hudební lahůdkou budou bezesporu šumperští DYING PASSION, kteří přijedou presentovat svůj aktuální počin „Transient“. Nechte se unášet na vlnách melancholického progresivního rocku. Po třech letech se do jihočeských hvozdů vrací plzenští lesní skřeti TROLLECH. Družina kolem Lorda Morbivoda poslední dobou není až tolik koncertně činná a proto by jste si tuto výjmečnou událost neměli nechat ujít.

Velikým objevem loňského roku jsou bezesporu pardubičtí death metalisté DYSANGELIUM, kteří se na AFODu objeví vůbec poprvé. Dalšími nováčky jsou slovenští APRIL WEEPS v čele s charismatickou zpěvačkou a jihlavští EXTREME, kteří budou pro spousty fans velikým překvapením.

Pohledná dívčí úderka THE AGONY Vás zajisté zaujme precizně zahraným a energickým hard rockem, naopak řádnou porci melodického black metalu do vás naperou DESIRE FOR SORROW, jimž před nedávnem vyšlo debutové CD „At Dawn of Abysmal Ruination“.

Sázkou na jistotu bude vystoupení gothic metalových DOOMAS ze Slovenska, kteří v současné chvíli pracují na novém CD „LaMuerte“. Sbírku recitálů a motliteb Vám naservírují havířovští faráři ANTIGOD. Svůj prostor dostanou i nadějní WARHAWK z Českých Budějovic produkující progresivní power metal.

Obrovskou hudební a energickou lahůdkou se stane samotný závěr letošního AFOD festivalu v podání jihočeského buldozeru DIMEBAGS FROM HELL.

Sečteno a podtrženo, další ročník letního táboru připraven. Mimo kapel se také můžete těšit na areál s možností koupání, non stop občerstvení, bohatý výběr nápojů a jídel a možnost stanování v blízkosti pódia.

www.afod.ic.cz
www.facebook.com/events/251535661679253/?fref=ts

Zveřejněno: 17. 05. 2014
Přečteno:
3404 x
Autor: Yvor | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář