Nejbližší koncerty
  • 06. 12. 2025LVMEN & CODE NAME LINHART open door: 19h Code Name L...
  • 06. 12. 2025Domažlice, vstávat holoto! 6. 12 si přijďte hodit hřívou...
  • 07. 12. 2025Death/black metalová neděle v podání slovenských a českýc...
  • 11. 12. 2025OvO (ita) & Lyssa & Krecht > 11.12. < Pod Lampou, Plzeň ...
  • 12. 12. 2025Po loňském úspěchu prvního ročníku přichází Zimní Rock In...
  • 12. 12. 2025Oslava 30.leté existence našeho klubu, tohle je třeba nál...
  • 13. 12. 2025BLANK OUT (https://blankout.bandcamp.com/music) DEZINFEK...
  • 20. 12. 2025Znáte Joy Division? To je ta legendární kapela, která exi...
FORGOTTEN SILENCE - Vemork Konstrukt

DOMINION OF SUFFERING – Served To The Worms CD-R 2011, vlastní náklad

Ze Slovenska k nám dorazil pálený promáček v nepříliš sličném balení. Jako kdyby šlo o demáč z kraje devadesátých let, hlavně kresbičky mi přijdou jak od malého děcka, o nějakém designu se vůbec mluvit nedá a tak trochu to nahrávku předem diskredituje.

A když zazní první tóny, žádný obrat k lepšímu se nekoná. V první řadě do uší praští prachmizerný zvuk, který poslech znesnadňuje a mně přímo otravuje. Jistě, může to být záměr – znít hodně starodávně, ale mně se to prostě nelíbí. V druhé řadě vlastní muzika, oldschoolový death metal, který se valí a valí... a přijde mi, že odnikud nikam. Těžko hledám nějaké záchytné body, těžko hledám nějaké klady... Snad hra bicmena, ta je celkem pestrá (Neptun byl v prvé řadě bubeníkem již neexistujících Nomenmortis), ale kvůli již zmíněnému mizernému zvuku všechny ty eskapády pořádně nevyzní. Nevyzní ani řev, který je takový zahuhlaný, nevýrazný.... Tu a tam lze zaslechnout blackové vlivy, místy i kytary vykouzlí zajímavý motiv, ale zase aby člověk šponoval uši a v tom marastu hledal a hledal... sakra... ten zvuk to celé posílá do kopru.

Víceméně je pro mě poslech necelé půlhodiny zkouškou odvahy. Neříkám, že by borci neuměli hrát, ale co s tím, když to není slyšet.

Poznámka na závěr: Duo Neptun a Miro se DOS věnovalo v letech 2008 – 2011, poté byl projekt kvůli odjezdu Neptuna do zahraničí zakonzervován.

Seznam skladeb:
  1. Corpsefield
  2. Ulcerous World Of Dying
  3. Symphony Of Suffering (instrumental)
  4. Deathmarch
  5. Served To The Worms
  6. Last Goodbay From The Altar Of Gore

Čas: 26:53

Sestava:
  • Neptun – bicí, zpěvy
  • Miro – kytary
  • speciální host: Adam – sólová kytara

bandzone.cz/dominionofsuffering


Zveřejněno: 17. 05. 2012
Přečteno:
3830 x
Hodnocení autora:
3 / 10

Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář