Nejbližší koncerty
 • 24. 05. 2024MORTHYMER Mysteriózní persona, které dali život členové ...
 • 25. 05. 2024Koncert The Exploited se ze zdravotních důvodů bohužel po...
 • 27. 05. 2024NO FUCKER - d-beat & rawpunk z New York City, známý mj. d...
 • 29. 05. 2024Violent Way (USA) + Remdik (SK)
 • 31. 05. 2024Ráďa & Pepča proudly present: "Jen pro ten dnešní den sto...
 • 03. 06. 2024HIGH ON FIRE (USA) + REPELENT SS
 • 06. 06. 2024FOSCØ (ESP) - screamo https://fosco.bandcamp.com/album/g...
 • 06. 06. 2024WITCHING (USA) + HADÍ MORD + BLUES FOR THE RED SUN
F.O.B. - Outside The Palace Walls

Čas ani prd nezastavíš. A ať chceme či nechceme, blíží se nám opět festivalová sezóna.

Komu přes dlouhou zimu zatuhlo krční svalstvo, bude mít  v tento datum možnost řádné rozcvičky. Květnové pokračování „palcátu“ bude první předzvěstí letních festů. A kdopak nám to bude hrát?

FLESHLESS Není třeba představovat tuto death metalovou stálici v Čechách. Loni ke konci roku vydali super album "To kill for skin" a od té doby brázdí pódia, bohužel většinou v zahraničí a tak toto bude jedna z vyjímek a velkých příležitostí je vidět!!!

GUTTED (Hun) Tuhle brutální death metalovou partičku z Maďarska jste mohli v Čechách již vidět minulý rok na Obscene extreme festu. Po tomto úspěchu přijedou potrápit naše sluchovody i na jih Čech.

MISERY SPEAKS (De) Tihle pánové z Německa budou černým koněm festivalu a důstojnou náhradou za Fall of Serenity. Letos vydají oficiální debut u Alveran rec. a mix pultu se na něm ujal věhlasný Dan Swanö (Edge of Sanity, Illdisposed...). Mix death metalu a metalcoru vás posadí na prdel...

SMASHED FACE Brutal death grind partička z Velké Bíteše nabírá za poslední léta na obrátkách. Četnost jejich koncertů v tuzemsku i v zahraničí je úctyhodná. Na festu se bude hrát z velmi čerstvé desky "Virulent Procreation".

LIVORES MORTIS Popisují svojí muziku jako "Atmospheric dark music", ale lze jí také popsat jako black death metal. V sestavě nyní působí členové Pikodeath, jejichž šílené (a úspěšné) vystoupení na festu v srpnu 2004 máte ještě určitě v paměti!!!

F.O.B. Domácí stálici nemusíme určitě představovat. Snad jen je třeba upozornit, že by jsme už mohli uslyšet i nějakou novinku na další album.

NEMESIS Ostraváci mají za sebou už velmi dlouhou historii - začínali totiž v roce 1989. Jejich střednětempý death metal zaujme především příznivce techničtější muziky.

MINCING FURY A.G.C.O.Q.D. Trochu delší název kapelky z Brna. Kdo by čekal stejně dlouhé songy, šeredně by se mýlil! Grindová záležitost na četná přání fans!!!

TISÍC LET OD RÁJE Velmi osobitá kapela z Moravy, která kombinuje hudebně black a doom a na koncertech přidává navíc šílenou show. Tento koncert se obejde bez klávesačky a tak kapela výrazně přitvrdí směrem k death metalovým polohám.

APOCRYPHAL DEATH To pražáci A. D. mají za sebou trochu delší historii a hlavně v poslední době na sobě hodně zapracovali. Jejich technický a rychlý death metal je opravdu silná káva.

MASTURBACE Šílenci z Prahy. Tak jednoduše by šli popsat tihle pánové. Hudebně jde o mix grindu a hard coru, textově jsou nepopsatelní :-)

RITES OF UNDEATH Další pražská sebranka, která tento rok začala rovnou vydáním svého debutního alba "The Asylum" pod Elysion rec. Jejich black death metal s klávesami vás zcela určitě nenechá klidnými!

SVARTSKOGEN Je určitě pro mnohé neznámou kapelou. V minulosti ale již působili pod jménem Torment Anatomy. V Táboře předvedou nefalšovany severský black metal.

http://zizka.fob.cz

 • Vstup: 170,- Kč do 14:00 hod. potom 200,- Kč
 • Začátek ve 14:00 hod., areál otevřen od 13:00 hod.
 • Prodej UG materiálu již tradičně zajištěn.
 • Možnost stanování v areálu.

Zveřejněno: 19. 05. 2006
Přečteno:
3626 x
Autor: Corbow | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář