Nejbližší koncerty
  • 15. 06. 2024Vyplujte s DRAD DANIELS na Vltavu a zažijte jedinečné kon...
  • 15. 06. 2024Legenda kalifornské hardcore scény Downset přijíždí poprv...
  • 16. 06. 2024DOWNSET. ( USA ) Legendární hardcore kapela z Los Angele...
  • 19. 06. 2024Trap metalová senzace z USA Dropout Kings přijíždí poprvé...
  • 19. 06. 2024WAYFARER (USA) + DREADNOUGHT (USA)
  • 25. 06. 2024Black metalová mašina HULDER z USA vyráží na své "VERSES ...
  • 27. 06. 2024CELESTE (FR) + SLAŤ
  • 29. 06. 2024ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL 2024: STILLBIRTH (DE) FLESH...
LLYR

Legendární WHITESNAKE headlinerem na Masters of Rock - 14., 15. a 16. 7. 2006

Legendární WHITESNAKE headlinerem festivalu MASTERS OF ROCK 2006 ve VIZOVICÍCH!

Přípravy na letošní, již 4. ročník festivalu Masters Of Rock, který se koná tradičně v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH ve třech červencových dnech, přesně 14., 15. a 16. 7. 2006, akcelerují v těch nejvyšších obrátkách. Doslova ?hvězdný? kousek se podařil pořádající agentuře Pragokoncert, která s radostí oznamuje všem fanouškům, že svou účast na letošním ročníku festivalu Masters Of Rock potvrdila rocková legenda s velkým ?L? ? kapela WHITESNAKE (UK). Tato kapela a její leader, David Coverdale, jsou skutečnými žijícími legendami. Právě oni byli u toho, když se psala historie hard rocku. Na posledním americkém turné v roce 2004 jim předskakovala i taková esa jako jsou Scorpions. Frontman a duše celé této legendární kapely, David Coverdale, má na svém kontě jako zpěvák 3 sólové desky, jednu desku s Jimmy Pagem, 4 jako zpěvák Deep Purple a 13 vlastních alb. Kapela nyní vydala nové DVD ?Live In The Still Of The Night? a vyráží na světové turné. Festival Masters Of Rock tak získal stejného headlinera, jako mají prestižní evropské festivaly jako švédský Sweden Rock, italský Gods Of Metal, belgický Graspop, německý Bang Your Head či holandský Arrow Classic.

Kapela WHITESNAKE se tedy řadí mezi ostatní, již potvrzené účastníky Masters Of Rock 2006, jehož line-up je více než skvostný, posuďte sami:

Whitesnake (UK), Helloween (Ger), Apocalyptica (Fin) + Marta Jandová (Die Happy, Ger), Within Temptation (NL), Rage (Ger), Gamma Ray (Ger), Edguy (Ger), Kreator (Ger), Masterplan (Ger), Annihilator (Can), The Gathering (NL), Leaves´Eyes (Ger), Evergrey (Swe), Riverside (Pol), Korpiklaani (Fin), Tamoto (Ger), Crucified Barbara (Swe), Charon (Fin), End Of Green (Ger), KJU: (Ger), Illdisposed (Den), Cobalto (Brazil), Harmful (Ger), Tři Sestry, Horkýže Slíže, Mńága a Žďorp, Škwor, Jaksi Taksi, Doctor PP, E!E, Dark Gamballe, NVÚ, Bed Sores, HazyDecay, Pangea?a další.

Vždy nejčerstvější informace najdete na www.mastersofrock.cz

POZOR! Pouze do konce dubna existuje možnost zakoupení třídenních vstupenek za super jarní cenu 800,-Kč!

Vstupenky (3 denní permanentky) je možno objednávat přímo přes stránky www.mastersofrock.cz v sekci vstupenky na dobírku. Dále je lze zakoupit v pořádající agentuře Pragokoncert, tel: 577 432 420, 777 701 591, e-mail: dupalova@pragokoncert.com, v Masters Of Rock Café ve Zlíně na Čepkově, ve všech obvyklých moravských předprodejích a od začátku března rovněž v předprodejních sítích Ticket-Art (www.ticket-art.cz), Ticketstream (www.ticketstream.cz) a Ticketportal (www.ticketportal.cz). 

Fanoušci ze Slovenska mají možnost zakoupení vstupenek přes předprodejní síť Ticketportal SK (www.ticketportal.sk).


Zveřejněno: 24. 03. 2006
Přečteno:
3481 x
Autor: Redakce | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář