TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

CD 2020, Bizarre Leprous Production / gore death/grind / Česko

To, co jako první posluchače ihned zaujme, je název kapely EJAKULUJÍCÍ KOKOS. Vtipné nebo infantilní? Ať tak, či onak, tohle jméno si prostě zapamatujete na poprvé a jen tak jej z hlavy nedostanete. A jako další vás upoutá pěkný malovaný obal, na kterém je triggerfish, mořská ryba z čeledi ostencovitých, pojídající chobotnici.

Po pětileté existenci a jednom demu je zde debutní album kapely pocházející z Havlíčkova Brodu/Brna. To začíná dvouminutovým, nahrávku zbytečně natahujícím,  intrem, po kterém se rozjede muzika ve škatulce „Hawaii Coco Core“. Což v podstatě není nic jiného, než klasický gore grind lehce hozený do death metalu.

Rovná desítka dvouminutových skladeb, pro daný žánr naprosto ideální stopáž, jede v klasickém středně rychlém tuka tuka rytmu. Ale nechybí ani skočné tempo, občasné zvolnění nebo naopak zrychlení. Vokálně se pak střídají polohy v hlubokém murmuru a kvičení. Přestože album jako celek působí kompaktně, za vyzdvihnutí určitě stojí skladby „Dicktátor“ s rapovým začátkem a videoklipová „Mangozážeh“.

„Triggerfish“ vznikl během jediného víkendu v Davosu, což určitě byla sázka na jistotu, protože zvuk je pořádně hutný. Škoda jen, že booklet je hodně strohý, obsahující jen fotku kapely přes dvě strany a nutné info. Žádné texty, i když prý existují. Ale jinak je to na debut dobré, tak uvidíme, jak se bude kapela dále vyvíjet.

Seznam skladeb:

 1. Intro / Terror v Honolulu
 2. Nature Calls Me To The...
 3. Broskvový trhanec do koulí kopanec
 4. Dirty Piss Clitoris
 5. Coconut Bukkake
 6. Dicktátor
 7. Hawaii Dance For The AIDS
 8. Triggerfish
 9. Mangozážeh
 10. Anan(ass) Ananus

Čas: 22:25

Sestava:

 • Pigi – zpěv
 • Dejv – kytara
 • Trhač – basa
 • Novi – bicí

ROZHOVOR

Bandzone
Facebook
Bandcamp

Bizarre Leprous Production

 


Zveřejněno: 29. 10. 2020
Přečteno:
341 x
Hodnocení autora:
6 / 10

Autor: Bury | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář