Nejbližší koncerty
  • 12. 12. 2023Jeden z otců – zakladatelů metalového stylu NWOBHM (Nová ...
  • 15. 12. 2023KRAANIUM (NOR) Ze země black metalu, Norska, k nám míří ...
  • 16. 12. 2023Sobotní adventní večer a k němu patří samozřejmě black ...
  • 16. 12. 2023Předvánoční brutal death metalový večer za účasti Stillbi...
  • 22. 12. 2023Pražští drsňáci DEAD DANIELS a jablonecké berušky LADYBIR...
  • 30. 12. 2023Pravděpodobně předposlední akce ve sluji - pro tento rok ...
  • 02. 01. 2024Hardcore punkové kapely z Padovy odpalí nový rok v Barrák...
  • 20. 01. 2024Rotten fest vol. 31 20.1.2024 ,od:18:00h S-klub Olomo...
DARK GAMBALLE - Romance panenky a kladiva

Singl "Pod Babíma horama" vychází v poslední listopadový den, tedy ve čtvrtek 30.11.2023. Ke slyšení na Spotify a dalších digitálních platformách, k vidění na našem Youtube kanále.

Celé album "Jiná", obsahující deset skladeb v celkové délce více než padesát minut, vydáváme na vlastní značce OSAMĚLÍ Records 31. ledna 2024 na CD (digipak s dvanáctistránkovým bookletem) i na vinylu (gatefold obsahující 12" a 7" černý vinyl). Obojí skvěle graficky zpracoval Petr "Phob" Štefek. ;)

Budeme moc rádi, když vydání desky i natočení videoklipu podpoříte na platformě Donio.cz. Děkujeme!

www.donio.cz/jina-nova-deska-skupiny-silent-stream-of-godless-elegy

Jsme kapela bláznivých muzikantů, kteří vždy brali hudbu jako koníčka a nikdy se jí neživili. Všichni máme svá civilní zaměstnání a veškerý výdělek z koncertů a prodeje triček či cédéček okamžitě investujeme do dalšího chodu kapely. Bohužel covid nám vzal možnost koncertovat, a vydělat si tak na novou desku. 

Na té průběžně pracujeme již několik let. Díky spolupráci s výjimečnými hosty vzniklo něco, co tu ještě nebylo – akustické album SILENT STREAM OF GODLESS ELEGY. Nejde o to, že bychom jen akusticky přehráli naše skladby. Kromě jedné nové písně je deska JINÁ průřezem skladeb ze starších alb, ale všechny jsou přearanžovány nadanou skladatelkou a zpěvačkou Niké Vopáleckou momentálně studující na Berklee College of Music v americkém Bostonu.

Desku jsme natáčeli s producentem Borisem Carloffem, který svými originálními postřehy přispěl  ke konečné podobě alba.

Dva roky s covidem nás dovedly k tomu, že jsme se rozhodli oslovit Vás a požádat o pomoc a spolupráci. Pojďte být součástí tohoto projektu a pomozte nám realizovat naše – společné sny.

Jak na to? Můžete si nové album prostřednictvím tohoto crowdfundingu předplatit nebo nám můžete nějaké penízky poslat jen tak, z čirého fanouškovství. Moc nám tím pomůžete a uděláme si vzájemnou radost. 

Tahle deska bude JINÁ a rozhodně za to stojí.


Publikováno: 19. 11. 2023
Autor: Bury

Fotogalerie