Nejbližší koncerty
  • 02. 12. 2023ERUPTION, speed-power-thrash - Slovinsko Eruption je thr...
  • 03. 12. 2023ADAM BOMB (USA) - Joint Tour 2023 V rámci svého aktuální...
  • 08. 12. 2023Brigada Flores Magon (fr), Fontanelle (de)
  • 08. 12. 2023Gray Contrast (de) & Balkan Party Band & Smorbrod @ Vánoč...
  • 09. 12. 2023Jedna z posledních akcí ve Farářově sluji! Podruhé v rela...
  • 12. 12. 2023Jeden z otců – zakladatelů metalového stylu NWOBHM (Nová ...
  • 15. 12. 2023KRAANIUM (NOR) Ze země black metalu, Norska, k nám míří ...
  • 16. 12. 2023Sobotní adventní večer a k němu patří samozřejmě black ...
DARK GAMBALLE LP Romance panenky a kladiva

Obscene Extreme Festival představuje další kapely pro rok 2024 - ANALEPSY, RATOS DE PORAO, ACID FORCE.

ANALEPSY - NOVÝ ZAČÁTEK NELIDSKÝCH KRYOTECHNOLOGIÍ!!! Těžkotonážní slamming/brutal deatheři s mezinárodní základnou přistanou na OEF panensky poprvé a svým šarmem a extrémním provedením své tvorby si jistě získá zástupy nových fans, zatímco ti staří při čtení tohoto infa explodují štěstím!!! Kapela vznikla v roce 2013 v Portugalsku a kromě dalších záseků v podobě EP, splitek a singlů má na kontě zatím dvě plnohodnotná alba a v současné době se jí daří skvěle a úspěšně drtí pódia. Přežili personální otřesy, které naštěstí nezpůsobily sebedestrukci.
Dnes z původní portugalské hordy zbyla jen polovina a za mikrofonem s kytarou v ruce už od roku 2020 míchá beton nezkrotný šílenec Calin z Rumunska. Dalším důvodem, proč si nenechat ujít OEF 2024, je právě ANALEPSY!!!

POSLEDNÍ ÚTOK BRAZILSKÝCH KRYS!!! Další kurva silný kalibr pro výroční Obscene Extreme!!! Po čtvrté a naposledy nám tyto legendy světového hardcore/thrash crossoveru přijedou ukázat, jak se to opravdu dělá!!! Mluvíme pochopitelně o nikom jiném než RATOS DE PORAO, bandě, která je na světě od roku 1981, ovlivnila hromadu extrémních kapel po celém světě a nejen tímto si svůj status legend opravdu zaslouží. Zuřivost, kterou mají RATOS DE PORAO ve své muzice, je přesně to, co známe od kapel z Latinské Ameriky.
Takto to prostě nikdo jiný neumí a my jsme velmi rádi, že si RATOS DE PORAO vybrali OEF pro vystoupení k jejich avizovanému POSLEDNÍMU evropskému tour vůbec. Jsou totiž velkými fanoušky festivalu a to nás opravdu těší. Tak nepropásněte šanci vidět tyto chlapy ještě jednou, protože tyto crossoverové krysy možná už ze sklepa nikdy nevylezou!!!

ATOMOVÝ THRASH RYCHLÍK!!! Další monstrum se k nám valí ze Slovenska. Skvělý thrash metalový kvartet s lehkou příměsí toho nejlepšího rock'n 'rollu, ACID FORCE!!! Borci to táhnou od roku 2014 a jsou jednou z hybných sil metalové scény našich východních sousedů. Vyzrálá metalová palba s parádními riffy, které si budeš pamatovat i po letech, kanonáda bicích a dravá, virtuózní sóla, toť značka ACID FORCE!!! Kluky, kteří byli v totálním laufu, na nějakou dobu zastavil covid a odchod několika členů, ale ACID FORCE povstali z popela a s neuvěřitelnou energií stříkající kyseliny pokračují dál v tom, co jim jde nejlépe a to je absolutní thrashing!!!
Na cestě s novým albem, ACID FORCE budou jedním z černých koňů výročního Obscene Extreme 2024. Atomová energie a moshpit pojede na 100 %!!!

OBSCENE EXTREME 2024 - 25th anniversary

Trutnov - Czech republic

July 3.-7. 2024

FB event: https://www.facebook.com/events/980427043277756

••• We are the OEF. Outside All Boundaries. Forever. •••

Follow us l Sleduj nás:

www.obsceneextreme.cz

https://store.obsceneextreme.cz

www.instagram.com/obsceneextreme

www.youtube.com/user/ObsceneExtremeFest

 


Publikováno: 24. 09. 2023
Autor: Bury

Fotogalerie