Nejbližší koncerty
  • 31. 03. 2023Dead Daniels pokřtí na lodi Kamina nové album Volume3!
  • 01. 04. 2023Pekelný apríl ve sluji.Vystoupí: STORMCROW - alpin black ...
  • 01. 04. 2023Drazí přátelé, zveme vás oslavit apríla do klatovského Fa...
  • 05. 04. 2023HELLSHOCK (USA) + DEATH CULTURE DEPRIVATION + G.U.T.S. + ...
  • 07. 04. 2023Na Velký pátek, kdy došlo k likvidaci Ješíše, vystoupí v ...
  • 07. 04. 2023Narychlo zPUNKtovaná akce na volný velikonoční PÁTEK (ano...
  • 09. 04. 2023Předvelikonoční nesvatá bohoslužba ve sluji! Vystoupí : M...
  • 14. 04. 2023První ročník Pražského psychedelického festivalu. Můžete ...
TELEPATIE V

Máte nachystané letošní diáře? Je totiž nejvyšší čas zapsat si do nich první koncerty, které v roce 2023 chystáme! Jako první přijde na řadu únorový Šelest #4, další z našich hudebních nocí, na kterých můžete objevovat rytmy a melodie z celého světa. V únoru přijedou i Neptunian Maximalism a plánujeme i dál do budoucna – v květnu se do Prahy vrátí Lingua Ignota.

Se čtvrtým ŠELESTEM se 4. února přesuneme do klubu Bike_Jesus. Line-up v čele s „Nilským démonem” Authentically Plastic, Mookiem z barcelonského kolektivu Jokkoo a spolupracovníkem Arcy Safety Trance (dříve vystupujícím jako Cardopusher) si pohraje s žánry od baile funku, regaettonu, přes industriál i techno. Těšit se ale můžete na mnohem víc, žánrovou pestrost i aktuální klubový zvuk můžeme zaručit. Zmiňovaný kolektiv Jokkoo se navíc v Česku představí vůbec poprvé a naše zkušenost z ugandského festivalu Nyege Nyege říká, že se zapotíme.

Event na Facebooku
Předprodej

Drone metal i free jazz v podání Neptunian Maximalism rozezní 11. února prostory Underdogs’. Kapela vyráží na turné s doposud nejpovedenějším albem Éons, které média přirovnávají k tvorbě King Crimson. Neptunian Maximalism nadchli i návštěvníky Le Guess Who? a na koncertech poctivě zaplní celé pódium. Když jsme byli na Smíchově loni s Benem Frostem, padala ze stropu omítka. Uvidíme, jak to bude tentokrát, v Česku se kapela navíc představí vůbec poprvé. 

Na květen pak plánujeme koncert Kristin Hayter, která vystupuje jako Lingua Ignota. Jedinečná příležitost naživo slyšet její nejnovější album Sinner Get Ready i další dvě nahrávky z posledních let, ke kterým se na dalších turné nechce vracet. Bolest i smíření a k tomu tradiční apalačské nástroje. Vstupenky mizí opravdu hodně rychle a synagoga na Palmovce je komorní prostor. Neváhejte.


Publikováno: 18. 01. 2023
Autor: Johan

Fotogalerie