TELEPATIE IV - nové číslo hudebního magazínu z podsvětí

Zdravíme všechny fanoušky UG metalu! Doufáme, že se, stejně jako my, všichni těšíte na osmý  ročník ETEF – Enter The Eternal Fire festivalu! Ten se uskuteční 21.-22. 7. 2023 ve Volyni v areálu koupaliště v jižních Čechách. Naváže na předchozí ročníky z let 2015-2020 a 2022.

Po dříve oznámených skupinách CRAFT, ISOLE, MOROST, SARMAT, FAÜST, INGROWING, LAHAR a TORTHARRY představujeme další tři.

DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT (Německo)
Původní tradiční žíla black metalu. Satanismus, Okultismus, Temnota, Smrt a Zlo v majestátně skutečné a zhmotnělé podobě… 
S bezmezným nadšením a neskrývanou pýchou vám představujeme jednu z hlavních hvězd nadcházejícího ročníku ETEF 2023, DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT. 
Tento kultovní cult byl povolán do své existence během chladných zimních měsíců roku 1997. 
DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT představuje vlastní satanskou a nihilistickou víru, spolu se spiknutím za syrový black metal je tento duch vyryt hluboko do jejich srdcí. Zdá se tedy téměř nemožné najít jedince, který by v sobě spojoval jak dovednost, tak povinné názory okultismu. Pouze tito jedinci se mohou připojit ke SLAUGHTERCULTU.
Onielar, nejsataničtější black metal vokalistka, se po vynucené pauze vrací ke krvavému živému rituálu se svou hordou. Zatím nemají v plánu časté koncertování a dlouhá turné. 
Obrovskou poctou je, že si DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT zvolili zrovna ETEF 2023!

Vstupenky:
Aktuálně jsou vstupenky v prodeji za 1150 Kč, limitovaná edice 100 ks. 
Pokud chcete pořídit vstupenky za akční cenu, neváhejte, z této edice je k dispozici jen několik kusů a brzy bude cena navýšena. Aktuální ceny vstupenek sledujte na webu festivalu: http://www.etef.cz/vstupenky.html, kde je možné lístky objednávat.

Kapely: 
DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT (black metal, Německo)
CRAFT (black metal, Švédsko)
ISOLE (epic doom metal, Švédsko)
SARMAT (death/black metal, Polsko)
MOROST (progressive death metal, Slovinsko)
INGROWING (death metal / grindcore, Česko)
LAHAR (thrash metal, Česko)
FAÜST (thrash metal, Česko)
TORTHARRY (death metal, Česko)

Další potvrzené kapely budou postupně zveřejňovány na FB a webu akce, sledujte tedy naše informační kanály pro nejčerstvější informace! 

https://www.facebook.com/eteffest/ 
http://etef.cz/

Děkujeme za přízeň!

ETEF Team

ETEF = (old school metal + přívětivé prostředí prvorepublikového koupaliště + rodinná přátelská atmosféra + levné občerstvení + stanování zdarma přímo v areálu + parkování zdarma max. pět minut pěšky) = zábava pro metalové tradicionalisty!


Publikováno: 06. 12. 2022
Autor: Johan

Fotogalerie