Nejbližší koncerty
  • 02. 07. 2026Již 17. ročník metalového festivalu FAJTFEST se uskuteční...
  • 02. 07. 2026Na Ostravu se valí další australská celtic-punková kapela...
  • 02. 07. 2026DWARVES (USA) Už více než čtyřicet let šokují a mystif...
  • 07. 07. 2026Vietnamští Cut Lon přijíždí do Barráku! Připravte se na n...
  • 11. 07. 2026Metalová Brusírna na Pintovce 2026
  • 11. 07. 2026OCTOPOULPE (KR,FR,MX) - je one-man projekt z Francie. Hra...
  • 16. 07. 2026POISON RUIN (USA, Relapse Records) Zvuk Poison Ruin vy...
  • 18. 07. 2026Rotten Fest S-klub open air 2026 areál před S-klubem Olo...
DARK GAMBALLE – „Dobrý lhář“

“My nikdy nepřestali hrát grindcore. Úchylky a nenormálnosti patří do zvrácenosti! Já pořád čekal… Pořád jsem schraňoval ústřižky z novin, studoval černou kroniku a porno. Po roce 2006 už bylo jasný, jak budeme pokračovat. Vyházeli jsme starý riffy ze šuplíků, já oprášil starý encyklopedie o vraždách a sesmolil texty. Myšlenka na něco jako návrat se zamlouvala Romanovi z Bizarre Leprous, tak nám tu desku vydal,” vzpomíná kytarista a zpěvák AGGRESSIVE TYRANTS Jindra na období, které předcházelo pomyslnému návratu jedné z nejstarších českých gore grindových kapel ke svému řemeslu. V roce 2010 tak vyšlo album “Případy plné ženské krve a mužského spermatu”, na byly poprvé ke slyšení pecky jako “Don Juan z krematoria”, “Majka z asociální rodiny” nebo “Šafránek Svatopluk”.

Po skoro dvanácti letech se tato nahrávka dočká letos v listopadu své reedice, která vyjde pod značkou Pařát Magazine & Productions. Konkrétně 20. listopadu letošního roku, kdy se v několikatisícovém nákladu stane součástí 102. čísla magazínu Pařát. Vydavatelství Pařát Productions pak zajistí undergroundovou distribuci CD po širém světě.

Na co se můžete těšit? Na nový obal, upravený zvuk a letité bonusy, z nichž některé vyjdou na CD vůbec poprvé. Další informace již brzy! 

https://paratmagazine.com/


Publikováno: 09. 10. 2021
Autor: Johan

Fotogalerie