PUSTINA

Bratři a sestry,

s pýchou v srdci oznamujeme, že tvorba nových nevergreenů je u konce a my máme pro vás připravený rovný tucet rozbušek, u kterých co nevidět zapálíme doutnák. Teď nás čekají ještě předprodukční práce a týdny dřiny ve zkušebně, ale vše spěje do finále, protože na konec léta máme zamluvené studio. 

A pak už začneme stříhat metr, protože nové album vyjde ještě letos – abychom tomuhle roku vtiskli i nějakou pozitivní pečeť. Z popela zmaru a beznaděje vydupeme nové album. Pro vás.

Na našich stránkách teď najdete kompletní ságu Insania a videoklipy, doplněnou o fotky a odkazy. Stačí rolovat vzhůru od posledního dílu proti proudu času.
A koncerty? Na léto a podzim je domluvená řada akcí, ale zatím kolem nich panuje ze známých důvodů nejistota. Pokud nás chcete vidět naživo, sledujte náš Facebook a webové stránky Insania. V průběhu jara budeme vědět víc a případné koncerty vám tam budeme hlásit.

Co je nového v našem krámku Insania, na to jsme se zeptali BlackDruma, který odepsal: “Jo, ty vínový a zelenošedý trika s čárovým kódem ještě jsou. Máme i čepice, dětská trika, nově doplněné vinyly. Vše, co je na e-shopu, máme. Hlavně fanouškům poděkujte za vyprodání limitovaného KK.”

Díííííky! 

Máme radost, že tolik výtisků Kacířova kancionálu našlo své majitele. Stále ještě ale můžete mít klasické vydání Kacířova kancionálu, a to i ve výhodném balíku s limitovaným tričkem.

Do krámku jsme taky doplnili některé CD tituly, které už docházely. V sekci Doplňky najdete i nášivky, tašky, tetovačky, trsátka, vyřezávané samolepky, …
A v kompletní nabídce stačí listovat, rolovat dolů… a svět hned začne dávat smysl! (úsměv)
Budeme rádi, když nás budete sledovat na stránkách Insania, Facebooku, Instagramu i jinde, ať jsme v kontaktu! Protože v průběhu roku máme v plánu servírovat krutě silnou kávu.

Vaše INSANIA,
toho času s doutnákem a sirkami v ruce

Facebook


Publikováno: 17. 04. 2021
Autor: Johan

Fotogalerie