ETEF 2020

24. 2. 2016, Praha - Exit-us

Projekt black metalového génia jménem Ynleborgaz vyráží na mini turné po střední Evropě spolu s rakouskou SVARTOU a českou PANYCHIDOU. První zastávkou bude pražský Exit-us.

ANGANTYR fungují od roku 1997. Nejprve studiový projekt se během minulé dekády rozrostl na plnohodnotnou kapelu, která je pro znalého uctívače černého kovu zárukou kvality. V dnešní přetechnizované době je tahle banda poněkud zjevením, neboť za sebe nechává mluvit pouze svou muziku. Na Facebooku je nenajdete, jejich webová stránka obsahuje jen základní informace, takže pokud se na koncert chcete naladit, je nejlepší a vlastně i jedinou možnou cestou si něco od nich naposlouchat. Pak vám bude jasné, že tohle prostě na živo slyšet chcete.

Z Rakouska je mladá black metalová kapela SVARTA. Její vznik se datuje do roku 2009 a zatím má na kontě dvě dlouhohrající desky. Dostupné nahrávky znějí velmi slibně, tak uvidíme, co tahle smečka dokáže naživo.

PANYCHIDU není třeba představovat. Jedna z nejvýraznějších pagan/black metalových kapel u nás má za sebou bezpočet vystoupení v klubech, na prestižních festivalech i v zahraničí. Pořádá svůj vlastní festival Phantoms of Pilsen, zve k nám kvalitní zahraniční bandy a vůbec její spolupráce s ostatními muzikanty na mezinárodní úrovni je příkladná, stejně tak její precizní muzika. Zatím poslední album „Grief for an Idol“ z roku 2013 sklidilo velmi kladné ohlasy. Letos PANYCHIDĚ vyjde další placka, která ponese název „Haereticalia“.

Místo konání: Exit-us, Sokolovská 195, Praha 9
Vstupné: 300 Kč
Start: 19:00
Pořadí: PANYCHIDA – SVARTA – ANGANTYR
Facebook event

Pořádá umělecká skupina Infernalismus.

Zveřejněno: 02. 02. 2016
Přečteno:
2808 x
Autor: Opat | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář