PUSTINA

22. 1. 2016, Nová Chmelnice - Praha

Luca Turilli je italský kytarista a skladatel, který v roce 1993 založil spolu s klávesistou Alexem Staropoli symfonic metalovou kapelu RHAPSODY, hrající tzv. Hollywood metal, později Film Score Metal. Společně takto ustanovili zbrusu nový hudební směr, který v sobě zahrnuje epický, velkolepý power speed metal s vášnivostí filmových soundtracků a texty opírající se o fantasy ságy.  V roce 2011 však duo Turilli/Staropoli oznámilo rozpad. Luca však nadále pokračuje se svou kapelou LUCA TURILLI'S RHAPSODY. První album nové sestavy jste měli možnost slyšet v roce 2012, pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Letos nás překvapí zbrusu novou deskou!

Při příležitosti vydání nového alba „Prometheus, Symphonia Ignis Divinus“ se Luca vydává na turné. Deska je plná emocí, dramat a epických momentů. Nenechte si ujít jeho první přehrání u nás!

SUPPORT: IRON MASK (BEL), ASYLUM PYRE (FRA)

RHAPSODY přivítáme 22. ledna 2016 v PRAZE, v klubu Nová Chmelnice.

Vstupenky v ceně 590 Kč nebo speciální V.I.P. balíčky za 1490 Kč si zakupte v předstihu na www.mastersofrock.cz a v předprodejích TicketPortal, TicketPro a TicketArt.

V.I.P. balíček zahrnuje:

★ osobní setkání s kapelou a fotografování (45 min)
★ autogramy na podpisové kartičky a plakáty
★ exkluzivní merchandising
★ přednostní vstup do klubu (30 min)
★ vstupenku na koncert

Počet VIP balíčků je omezený !

Zveřejněno: 18. 01. 2016
Přečteno:
2912 x
Autor: Tomáš | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář