KLADIVO NA PÝCHU

24.3.2012, Brno - FAVÁL MUSIC CIRCUS

SMASH HIT COMBO (Francie!)
EXPECT ANYTHING (Francie!)
OVERHYPE
MODERN DAY BABYLON
SIC.ENGINE
HEAD2DOWN (Slovensko!)
DESCENT OF THE SCARLET SKIES
INNERVATE

Sobota 24.3.2012 - Brno
FAVÁL MUSIC CIRCUS
VSTUP: 160 Kč předprodej/200 Kč na místě
ZAČÁTEK: 18:00, START: 18:10

WELCOME DRINK ZDARMA
PRO PRVNÍCH 50 PŘÍCHOZÍCH !!!

OFICIÁLNÍ FACEBOOK UDÁLOST AKCE:
http://www.facebook.com/event.php?eid=205709942837120


Očelávaný jarní megavečírek všech příznivců nu-metalu, hardcoru a metalcore se nezadržitelně blíží a proto jeho pořadatelé přichází s další várkou zajímavých novinek. Už tak nabitý lineup se rozšířil ještě o českou djentovou instrumentální superstar MODERN DAY BABYLON (www.bandzone.cz/moderndaybabylon) z Teplic, která vám přesně v polovině programu poskytne potřebný "poločas" na nabrání sil mezi pařením a hlavně před hlavními hvězdami večera. Na tohle se totiž nepaří, na tuhle vysokou školu hry na kytaru, bicí a basu se kouká s otevřenou pusou. Těšte se na mimořádný zážitek, který ve svém žánru nemá v České republice obdoby!

Nejen koncertní zážitky si ale můžete z Faválu odnést. Během večera proběhne také tradiční soutěž (tombola) o ceny věnované samotnými kapelami (trička nebo CD). Ty si vyhlásí během svých setů přímo členové jednotlivých kapel a případnou výhru tak dostanete přímo z rukou vašich oblíbenců. Losovat se bude z číselných lístků, které dostanete u vstupu, takže je rozhodně nevyhazujte! :)

Pouze ti, kteří se rozhodnou ušetřit na třeba nějakého lepšího panáka a koupí si lístek na festival už v předprodeji za zvýhodněnou cenu 160 Kč (oproti 200 Kč na místě), budou mít navíc možnost soutěžit o nejzajímavější cenu - 2 vstupenky na na spřátelený letní open air festival FAJTFEST 2012 ve Velkém Meziříčí, který nabídne to nejlepší z aktuálního vydání akce a ještě mnohem, mnohem víc. Předprodejové vstupenky objednávajte na emailu marek.odehnal@centrum.cz s uvedením předmětu PŘEDPRODEJ.

Navnadit se můžete i akčním videotrailerem, který vám v minutě a půl představí všechny vystupující, na které se můžete těšit a nezapomeňte si také přidat oficiální Facebook profil festivalu na linku níže, kde najdete vždy ty nejaktuálnější informace, novinky nebo videa vystupujích kapel.

www.youtube.com/watch?v=fkoa1siBBzo

www.facebook.com/favalmusicfest
www.bandzone.cz/fan/favalmusicfest

Pořadatel Favál Music Festu Vol. 4:
Marek Odehnal (Viper), kontakt: marek.odehnal@centrum.cz


Zveřejněno: 13. 03. 2012
Přečteno:
2803 x
Autor: Hanka | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář