PUSTINA

Ve čtvrtek 15.9.2011 bude na oficiálním webu soutěže spuštěna online registrace kapel do třetího ročníku.

Pomalu ale jistě se blíží podzim, a tudíž je čas uvést znovu do pohybu soukolí soutěže pro české a slovenské metalové kapely MetalGate Massacre. Tentokráte již potřetí! Svým formátem bude další dějství navazovat na předcházející ročník a bude opět rozděleno na část registrační a samotná soutěžní kola. Co nás tedy všechno čeká?

Ve čtvrtek 15.9.2011 bude na oficiálním webu soutěže spuštěna online registrace kapel do třetího ročníku. Dále bude možné se registrovat osobně v prodejně Music City v Praze Vysočanech a též v rámci MetalGate Massacre vol.3 WarmUp Party.

Ta proběhne v sobotu 22.10.2011 v pražském Matrix klubu a představí se zde vítězové obou předcházejících ročníků, jinými slovy pražská psy-core formace DYMYTRY a death-metalcore uskupení SUFFOCATE WITH YOUR FAME z Černošic u Prahy. Tyto doprovodí další finalisté soutěže a to hard rock metalová formace THE PANT z Břidličné spolu s pražskou metalcorovou kapelou xXXx. Start 19:00, vstupné 100 Kč.

O měsíc později nastanou hned dva důležité momenty. V úterý 1.11.2011 bude spuštěno opět na soutěžním webu MetalGate Massacre online hlasování o Divokou kartu garantující dvěma kapelám s největším počtem hlasů postup přímo do semifinálových bojů. V neděli 20.11.2011 pak bude ukončena registrace třetího ročníku. Následně bude opět na odborné porotě, aby z došlých přihlášek vybrala 16 kapel pro základní kola.

Jména těchto 16ti budou vyhlášena v sobotu 10.12.2011 v Matrix klubu v rámci Nominačního večera. O hudební doprovod se postarají osvědčení grindeři ISACAARUM z Českých Budějovic, pražský industrial-black projekt GORGONEA PRIMA, crossover-metalcore formace SHADOW AREA ze Strážnice na Moravě a crossover-post hardcore kapela AREA CORE z České Lípy. Start 19:00, vstup zdarma.

Nominačním večerem se definitivně uzavře registrační část třetího ročníku a po Novém roce vypuknou samotná soutěžní kola. Stejně jako minule se bude jednat o čtyři základní kola, dvě semifinále a velké finále. Vše se bude tradičně konat v žižkovském Matrix klubu a vstupné na všechna soutěžní kola bude opět zdarma. První základní kolo proběhne 12.1.2012.

Ve hře je znovu řada zajímavých a hodnotných cen, např. vydání CD u MetalGate Records, vystoupení na čtvrtém ročníku open air festivalu MetalGate Czech Death Fest, vystoupení na Jamstage v rámci festivalu Rock for People, slevy na nahrávání ve studiu Kocis, ceny od Music City a Underground & Gothic shopu Nosferatu a další.

Zkrátka nepřijdou ani diváci na jednotlivých soutěžních večerech! I pro ně budou připraveny nějaké pěkné ceny.  

Propozice aktuálního ročníku a další informace najdete již nyní na aktualizovaném oficiálním webu soutěže. O ústřední grafický motiv MetalGate Massacre vol.3 se tentokráte postaral Karel „Hogath“ Kříž, frontman projektu Gorgonea Prima.

Kapely a fanoušci, připravte se! Nechť třetí Massacre započne! 

www.metalgate.cz 


Zveřejněno: 13. 09. 2011
Přečteno:
2793 x
Autor: Hanka | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář