TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

23.10.2010 - Ostrava - Martinov, klub Garage Natáčení DVD a poslední koncert k albu \"Millions Of Figurines\" kapely CRASHPOINT!

Natáčení DVD a poslední koncert k albu "Millions Of Figurines" kapely CRASHPOINT!
dále vystoupí: HAZYDECAY, ATARI TERROR, MOMMA KNOWS BEST, BOYCOTT

start přesně v 18:00, vstup 200,-
nechybí bohatá tombola!

OFICIÁLNÍ VIDEOTRALER AKCE - www.youtube.com/watch?v=QmO9Mr0t4ss

DVD bude použito jako součást nového CD, které chystáme na podzim roku 2011. Tak pokud se chcete zvěčnit na tomto DVD, tak nesmíte chybět!!! Není možné, aby vás nezaostřila alespoň jedna z osmi kamer !!!

CRASHPOINT
Album "Millions Of Figurines"  je zatím poslední seberealizací seskupení, které  pro tentokráte  více  než kdy před tím kladlo důraz na dynamiku, naléhavost a celistvost projevu. Texty odkazujícími na sociální selekci, mediální manipulaci, zotročování měnovým systémem, surovinové války a náboženský  fanatismus  se snaží poukázat na choroby dnešní doby. Tímto albem a nejžádanějšími songy se CRASHPOINT rozloučí na Ostravsku velkolepou show, která tady ještě nebyla!  Kapela zahraje celé album "Millions of Figurines" + bonusové tracky. Připravena je projekce o rozměru 4x3m a světelná show. Každý kdo přijde rozhodně nebude litovat! 
www.bandzone.cz/crashpoint

HAZYDECAY
Olomoucká kapela hrající moderní metal s melodickým zpěvem existuje od roku 1996, ale až v roce 2000 se ustálila sestava a začala se psát novodobá historie. Členové HAZYDECAY jsou zkušení muzikanti, kteří si prošli nejrůznějšími hudebními uskupeními, kde sbírali znalosti a inspiraci, včetně muzikálů Krysař a Hrabě Monte Christo, kde zpíval Adam B. Sychrow. Momentálně představují nový HC taneční počin "Inochi". Takže – Let’s dance !!!
www.bandzone.cz/hazydecay

ATARI TERROR
Skupinu ATARI TERROR asi nejlépe vystihuje slovní spojení „nespoutaná energie“. Jde o kapelu hrající moderní tvrdý crossover – tedy styl otevřený více žánrům. Za své necelé pětileté působení ATARI TERROR bodovali jak v česko-moravsko-slezských klubech, tak i v talentových soutěžích – vítězové ŠIBA Music Chance a prvního ročníku Jack Daniel´s Talent Scouting. ATARI TERROR jsou zkušení muzikanti, kteří svůj nadhled získali mimo jiné i koncertováním mimo ČR, konkrétně ve Spojených státech, Polsku, Slovensku, Německu nebo na Ukrajině. V roce 2008 vydali debutové CD „Part2: Attention“ (které přišlo po prvním promo CD „Part1: The Rise Of Motofoko – First Blood“). Album bylo velmi pozitivně přijato jak samotnými fanoušky, tak i hudebními kritiky. K posledním zářezům na pažbách ATARI TERROR  přibyl společný koncert s americkými legendami KORN, kterým letos AT předskakovali v pražské Tesla Areně.
www.bandzone.cz/atariterror

MOMMA KNOWS BEST
Alternativní a muzikantsky velice vyspělé se zdá zcela nové metalcore/hardcorové uskupení z Prahy. Tihle mladí kluci ví kam šáhnout, aby ze svých instrumentů vyloudili zvuky o kterých se vám ani nesnilo! Právě v tuto chvíli jim vychází  našlapané debutové EP " Ain't No Weight Young Lad Can't Take" a je z něj na míle daleko cítit, že do budoucna bude tohle čerstvé neviňátko obrovským příslibem! Těstě se s námi jak převálcují Ostravu naživo!
www.bandzone.cz/mkb

BOYCOTT
Ostraváci  hrající hluboce podlazený HC/metalcore s údernými rytmy pro regulérní headbanging a moshpit. Podlazená kytara, cinkající basa, kulometné bicí a famózní řev se dohromady na podiu skloubí v nekontrolovatelný zvířecí tah. Od roku 2006 se koncertováním kapela pomalu dostává do podvědomí mnoha fanoušků nejen v Moravskoslezském kraji.
www.bandzone.cz/boycott


PROGRAM:
18:30 – 19:00 BOYCOTT
19:00 – 19:45 MOMMA KNOWS BEST
19:45 – 20:45 ATARI TERROR
20:45 – 21:45 HAZYDECAY
21:45 – 22:00 tombola
22:00 -  23:30 CRASHPOINT


TOMBOLA
1. cena - Košík plný alkoholu, že i 5 alkoholiků se z toho ztříská :-)
2. cena – 2 lístky na X-Mass fest
3. cena - Jedinečný, originální a jedním kusem vyrobený památeční krygl na tuto akci!

Cena jednoho lístku do tomboly je 10Kč

Veškeré info najdete na www.myspace.com/fullmoonfest  a  www.bandzone.cz/fan/fullmoonfest. Event na facebooku najdete zde: http://www.facebook.com/event.php?eid=159943000685433&ref=ts, dejte nám vědět zda dorazíte a pokud budete moci info šířit dál, budeme jenom rádi!

váš Crystal Team


Za pomoc při realizaci a propagaci této akce děkujeme našim partnerům:

www.radiohey.cz
www.radegast.cz
www.kofola.cz
www.coremusic.cz
www.sektormedia.cz
www.harok.cz
www.bandzone.cz
www.abysszine.com
www.fobiazine.net
www.photomusic.cz
www.whiplashmag.net
www.paratmagazine.com

Zveřejněno: 14. 10. 2010
Přečteno:
2849 x
Autor: Nathanella | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář