Nejbližší koncerty
Apocalyptic Form Of Death - Metal Festival

16. 5. 2024, Praha - Rock café

CALLIGULA’S HORSE, virtuozní prog s dávkou emocí v Praze 

16 / 05 / 2024 / PRAHA / ROCK CAFÉ

FB event
Předprodej

CALIGULA'S HORSE pochází z australského Brisbane a jsou jedním z nejvýraznějších světel současného progresivního metalu, kde je perfektně vybalancován poměr mezi chytlavou písničkovostí a virtuozitou. Jejich hudba je barevná i emotivní a zahrnuje mnoho rozdílných vlivů. Převládá současný prog, který reprezentují kapely jako Haken, Leprous nebo Vola, ale jde se mnohem dál, klidně k Tesseract, Opeth, Pain of Salvation nebo King Crimson.

Po výborném albu Rise Radiant z roku 2020, které bylo po všech stránkách dotaženým kouskem: divokým, muzikálním, epickým a se skvělým zvukem, se nyní CALIGULA'S HORSE vrací s novou deskou Charcolar Grace. Album má vyjít koncem ledna a aktuálně zveřejněné tři skladby – The Stormchaser, destiminutová The World Breathes with Me a Golem - jsou příslibem dalšího skvostného alba syrového progového zvuku se silnou dávkou emocí.

Německé trio THE HIRSCH EFFEKT překonává jakékoliv škatulkování svou směsicí progresivního metalu, hardcoru, komorní hudby, death metalu, jazzu, elektroniky a indie se všemi možnými dalšími myslitelnými žánry a splétají z nich vysoce osobitý mash-up. Večer otevřou nevadští FOUR STROKE BARON.


Zveřejněno: 13. 05. 2022
Přečteno:
72 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář