Nejbližší koncerty
  • 09. 12. 2023Jedna z posledních akcí ve Farářově sluji! Podruhé v rela...
  • 12. 12. 2023Jeden z otců – zakladatelů metalového stylu NWOBHM (Nová ...
  • 15. 12. 2023KRAANIUM (NOR) Ze země black metalu, Norska, k nám míří ...
  • 16. 12. 2023Sobotní adventní večer a k němu patří samozřejmě black ...
  • 16. 12. 2023Předvánoční brutal death metalový večer za účasti Stillbi...
  • 22. 12. 2023Pražští drsňáci DEAD DANIELS a jablonecké berušky LADYBIR...
  • 30. 12. 2023Pravděpodobně předposlední akce ve sluji - pro tento rok ...
  • 02. 01. 2024Hardcore punkové kapely z Padovy odpalí nový rok v Barrák...
LLYR

7.-9. 9. 2023, Vernéřovice - Soulkostel

Novogotická kaple Panny Marie Pomocné v blízkosti vernéřovické studánky ve východních Čechách bude již tradičně druhý víkend v září patřit sonické náloži kytar a elektroniky, ale i jemnějším ambientním tónům a rytmům folku a dronu. To vše a mnohem víc se letos již pošesté představí na každoročním festivalovém setkání na česko - polských hranicích pod názvem Soulbönding Trip.

SBT vynalézavě spojuje nejen rozmanité žánry spojené s temnou estetikou a spiritualitou v hudbě, ale i různé umělecké disciplíny. Letošní line-up se opět může pochlubit hned několika bezmála kultovními jmény v line-upu. Mezi ně patří bezesporu legenda rakouského industrialu a psychedelie Der Blutharsch And The Infinite Church Of The Leading Hand, metalově-elektroničtí M.A.C. of Mad nebo čerstvá domácí senzace Divo Institute.

Ze zástupců tvrdší kytarové scény se na letošním ročníku představí například post-metaloví The Corona Lantern, pražský black metal Sekeromlat nebo break corové šílenství v podání oblíbeného Yarrdeshe. Spíše ambientní nebo folkovou polohu zastoupí již tradičně polští Bön, ale i například Karpaty Magiczne/Magic Carpathians nebo domácí Budeč. Chybět samozřejmě nebudou ani duchovní zakladatelé festivalu Olaf Olafsonn and the Big Bad Trip - letos v nové sestavě.
 
A to samozřejmě zdaleka není všechno. Soulbönding Trip nabízí průřez alternativními žánry od experimentálního metalu, přes psychedelický rock, temnou elektroniku a šamanský folk, až po avantgardní vážnou hudbu.Neméně zajímavá bude i nehudební složka festivalu, která kromě magického setkání s přáteli uprostřed hlubokých lesů bude obsahovat několik rukodělných workshopů, řemeslná piva, domácí kuchyni a třeba i houbaření.

Soulbönding Trip 2023

Termín akce: 7. - 9.9. 2023
Místo konání: Soulkostel, Vernéřovice (https://goo.gl/maps/rsrpQDo62c396fqJA)
Lístky jsou k dostání pouze v předprodeji skrze síť BOOM Events: https://connect.boomevents.org/cs/event/soulbonding-trip
Facebooková stránka události: https://fb.me/e/2AlftTCoY
Facebooková stránka: https://www.facebook.com/soulbondingtrip
Instagram: https://www.instagram.com/soulbonding_trip/


Zveřejněno: 20. 08. 2021
Přečteno:
219 x
Autor: Coornelus | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář