Nejbližší koncerty
  • 09. 07. 2022VYSTOUPÍ: AC/DC CZECH TRIBUTE, PURPLE MANIA, DEAD DANIELS...
  • 09. 07. 2022Zputnik (punk-electronica) Rissla (symphonic hard rock) ...
  • 12. 07. 2022V Rock Café Southock se uskuteční výjimečný koncert roku ...
  • 16. 07. 2022Motosraz Bahno Louny 2022 - Motorhead CZ Revival, Blue Ro...
  • 16. 07. 2022Vystoupí kapely: Plexis, Jaksi Taksi, Appel Juice, Nízká ...
  • 22. 07. 2022ETEF – Enter The Eternal Fire festival, 22.-23. 7. 2022 ...
  • 22. 07. 2022Páteční deathmetalový večer ve společnosti kapel : BLOODP...
  • 23. 07. 2022OpenAir koncert pražské rockové kapely Dead Daniels v měs...
ASMODEUS – PŘÍJEZD KRÁLE PO 25 LETECH, NYNÍ I JAKO ČERNÁ NEBO ORANŽOVÁ GRAMODESKA

25. 6. 2022, Žabčice u Brna

V sobotu 25. 6. 2022 se uskuteční již 18. ročník dnes již prakticky kultovního Antitrend Open Air festivalu. Festival se jako každý rok (až na jedinou výjimku) koná v příjemném prostředí vesničky Žabčice, která se nachází kousíček od jihomoravské metropole Brna – navíc v luxusní vzdálenosti zdejší vlakové zastávky (vlaky sem jezdí každou hodinu). Pokud Vám v žilách koluje láska k hudebním stylům jako je death/grind, brutal death, gore grind, fastcore či crust, je sestava letošního ročníku tohoto extrémního festivalu pro vás jako stvořená. Opět velmi silná sestava s hromadou zahraničních i domácích kapel čítá celkem 15 kapel ze 7 různých evropských zemí a ani letos nebude chybět několik velmi zajímavých seskupení. Každý správný fanoušek výše uvedených stylových škatulek si tak určitě vybere ty, za kterými se vydá cca 20km jižně od Brna, kde se rozezní ta nejšílenější zvěrstva, co může extrémní scéna nabídnout. Podle dlouho avizovaných zvěstí to bude letos nejspíše naposled v žabčickém areálu – takže neváhejte dojet a naposledy si užít tu báječnou rodinou a přátelskou atmosféru. 

S představením kapel začneme u těch zahraničních:

CENOTAPH (Turecko)
https://www.facebook.com/cenotaphtur 
Letošním headlinerem jsou turečtí CENOTAPH, kteří příští rok oslaví neuvěřitelných 30 let na scéně! Kapela má již dlouho zasloužený status legendy na brutal deathovém poli, potvrdit to může jejich zatím poslední fošna "Precognition To Eradicate", 100% brutal death činka do hlavy!!!

SUN OF THE SUNS (Itálie)
https://www.facebook.com/sunofthesunsofficial
Je libo Thy Art is Murder na evropský způsob? Pro fanoušky brutálního deathcoru/death metalu tu máme zajímavou lahůdku z Itálie - seznamte se s nekompromisní náloží v podání SUN OF THE SUNS! 

RAZORRAPE (Švédsko)
https://www.facebook.com/RazorRape69/
Návrat na žabčické pódium hlásí švédská goregrindová bruska RAZORRAPE! Jaké by to bylo rozloučení se Žabčicema bez nějakých „blbých“ Švédů?   

ANÜS (Švédsko) 
https://www.facebook.com/slamsphincter/
Víte, co je lepšího než jedna švédská kapela? Dvě švédské kapely! Zvířátka z ANÜS přijedou zpět na AT fest! Johan a spol nemůžou chybět na rozlučce s žabčickým pódiem! Jejich valivý death metal s tanečním goregrindem je naživo tak chytlavý!

VULVATHRONE (Slovinsko)
https://www.facebook.com/vulvathrone/
Úchyláci VULVATHRONE ze Slovinska po 5 letech opět přijedou rozbít žabčické pódium svým neurvalým agresivním death/grindem! 

NUCLEAR MONSTROSITY (Rakousko)
https://www.facebook.com/Nuclearmonstrosity/
Pro fanoušky tanečního gore grindu tu máme velmi zábavné kombo (především pak jejich skvělá show naživo) rakouských magorů NUCLEAR MONSTROSITY!  

SEII TAISHOGUN (Rakousko)
https://www.facebook.com/seiitaishogungrind/
Další sebranka z Rakouska uzavře program celého festivalu pozdě v noci ze soboty na neděli. Na závěr se tak fans můžou těšit na pořádný taneček v rytmu cyber/gore techna.

GORE DIMENSION (Turecko)
https://www.facebook.com/goredimension/ 
Kapela s romantickým názvem, mladá a nadějná brutal deathová sebranka z Turecka. Poprvé zahrajou mimo hranice jejich domovské země!

JAKUBYSKO (Slovensko)
https://jakubysko.bandcamp.com/
Letos se v žabčickém areálu představí pouze jedna kapela ze Slovenska. Ovšem v podání Jakubyska se jedná o prvotřídní speed/violence/crust/grind nášleh! Sypec, sypec, sypec…!!!

Nyní přejdeme k představení českých kapel:

MELANCHOLY PESSIMISM
https://www.facebook.com/MelancholyPessimismOfficial/
Kdo jiný by měl dojet se rozloučit s kultovním žabčickým areálem a pódiem než jihomoravská death/grind legenda MELANCHOLY PESSIMISM! Killy a spol tu nebudou poprvé, ovšem jejich show se nikdy neomrzí! Zrovna v těchto dnech kluci dokončují novou desku a určitě se můžeme opět těšit na prvotřídní moravský death/grind válec!

MINCING FURY - demented furious death/grind
https://www.youtube.com/watch?v=SkxPKm9f3lM 
Co by to bylo za AT fest bez pořádajících vytíračů pódia MINCING FURY. Čeká nás divoká směsice death metalu s grindcorem, HC či punkem, ostatně kdo jezdí do Žabčic pravidelně, ví své. Letos to bude navíc poprvé s novým bubeníkem Tomem!

CHOKED BY OWN VOMITS
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063624494152
Asi netřeba představovat ani další stálici na českého grindové scéně - trio grindujících a zvracejících úchyláků CHOKED BY OWN VOMITS!  

AMOCLEN 
https://www.facebook.com/Amoclen-355395284517070/ 
Také další sebranka je již poměrně zavedené jméno, zběsilí grindeři AMOCLEN ze severu Čech!  

BELLY ERROR 
https://www.facebook.com/Belly-error-918459764872136/
Do Žabčic poprvé zavítají moravští BELLY ERROR se svým patologickým goregrindem. Bude tanec! 

TERMINAL
https://www.facebook.com/Terminal-band-100383222029905/
Celý fest otevřou s úderem jedné hodiny po poledni celkem nováčci na HC/violence scéně - TERMINAL!  

Na festivalu pochopitelně nebude chybět jak bohaté distro, kvalitní technické/zvukové zázemí, prodej triček, mikin, CDs, až po schopnou organizační stránku, profesionální osvětlení a především kvalitně obsazený a stylové pestrý line-up přímo na žabčickém pódiu. Přímo v areálu je také možnost stanování a pořadatelé zaručují přátelskou atmosféru pro pijácké radovánky až do ranních odjezdů vlaků, jak tomu ostatně bývá každým rokem. Stánky s dobrým jídlem i pitím jsou pochopitelně samozřejmostí.
Nenechte si proto ujít ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL, jež se koná v sobotu 25. června v Žabčicích u Brna, začíná se přesně s úderem třinácté hodiny. 

Info:
Žabčice (cca 20 km jižně od Brna, výborné vlakové spojení na trase Brno – Břeclav- Bratislava)
sobota 25. 6. 2022
start 13:00 hod
Kontakt: antitrend@seznam.cz, tel: +420 778 144 578
Podrobnější info:
https://www.facebook.com/events/238142958232535
http://bandzone.cz/fan/antitrendparties


Zveřejněno: 25. 04. 2021
Přečteno:
236 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář