TELEPATIE III - nové číslo hudebního magazínu z podsvětí

CD 2019, Bizarre Leprous Production / death/grind / USA

Tahle kapela vznikla v Texasu v roce 2018 jako jednočlenná, když Ryan hned vypustil do světa třískladbové demo „Oozing Curdled Fluids“. Poté se k němu přidal Shane na bicí a dostali laso od Bizarre Leprous, u kterých jim vyšlo na podzim 2019 debutové album. Navíc oba chlapíci spolu hrají v ENDLESS DISEASE, EXCANTATION nebo INTESTINAL DISGORGE, ve kterých  sází na odlišné žánry od blacku po doom, ale taky ve spoustě dalších kapel, v nichž různě střídají nástroje. Takže asi jakýsi tvůrčí přetlak.

Album obsahuje patnáct skladeb + další tři z výše zmíněného dema a pohybují se ve vodách hutného a řízného death/grindu, jak trochu jako starý CARCASS nebo HAEMORRHAGE. Hudba je svižná, songy jsou v rozpětí minuty až dvou, takže nezačnou nudit. Tohle mě baví, přestože nejde o nic převratného nebo závratného, ale čistě jen a pouze o šlapající nářez staré dobré školy brutální hudby s ostrým zvukem.

Obal s archaickými fotkami mrtvol působí v černobílém zpracování dost temně, ale není to ta klasická krvavá řezničina, spíš jde o jakési decentně zvrácené umění. Sice v bookletu nejsou texty (jen strohé info), ale podle názvů skladeb by vše mělo naznačovat na gore tématiku. Toto album vyšlo i na kazetě a podle posledních zpráv kapela už pracuje na jeho následovníkovi. Tak jsem zvědavý, protože tohle bylo pro mě příjemné překvapení.

Seznam skladeb:

 1. Wounds Filled With Larvae
 2. Sepsis
 3. Mortuary Perversions
 4. Corpse Molestation
 5. Bloated Corpses
 6. Intestines
 7. Murder Fiend
 8. Spewing Blood
 9. Swarmed With Maggots
 10. Knife Wounds
 11. Buried Bodies
 12. Charred Corpses
 13. Eviscerated
 14. Dismemberment
 15. Never Found
 16. Swarmed With Maggots
 17. Sepsis
 18. Charred Corpses

Čas: 27:59

Sestava:

 • Ryan – zpěv, kytara, basa
 • Shane – bicí

Facebook
Bandcamp

Bizarre Leprous Production

 


Zveřejněno: 22. 10. 2020
Přečteno:
703 x
Hodnocení autora:
7 / 10

Autor: Bury | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář