COLOSALIST - album "Two Suns" vychází 9. 9. 2025
Rumunská šestice je v tuto chvíli zaměstnána psaním materiálu pro nové studiové album, které obdrželo krátký název "Tău". Album bude prvním dílem trilogie o Transylvánii a vyjde u německé firmy Prophecy Productions.

"Práce na první části trilogie se vyvíjí výborně. Začali jsme předprodukci a plánujeme začít nahrávání v našem vlastním studiu Negura Music, a to v září. Samozřejmě jsme se znovu dohodli s dlouholetým přítelem a umělcem Danem Florinem Spataru/EncoilMARK na spolupráci na grafické prezentaci alba. "Tău" je první dlouhohrající nahrávkou, kterou vydáme u Prophecy Productions."

Zároveň vzniká také nevýpravný film, bude se jednat o jakousi duchovní interpretaci transylvánské přírody. O film se postará přítel kapely a umělec Daniel Dorobantu. Co se týče audio nahrávky, NEGURĂ BUNGET budou spolupracovat s Mihaiem Neagoe/Mtz, který bude album produkovat a mixovat. Poté, co mnoho let spolupracoval s NB a jinými kapelami na turné a festivalech a zároveň dokončil své studium na vysoké škole Trinity v irském Dublinu (obor hudební a mediální technologie, Neagoe získal titul Master - přirovnatelné k českému magisterskému titulu), bude nyní členem Negura Music Studios na plný úvazek.

Publikováno: 28. 08. 2012
Autor: Opat