DARK GAMBALLE

Kacířův kancionál spatřil světlo světa!!!

Bratři a sestry, s hrdostí vám oznamujeme, že vyšla kniha Kacířův kancionál s ilustrovanými texty INSANIE!!! Tahle bible provokace se nabízí v základní i limitované edici: obě zahrnují 324 stran svatokrádežných kreseb a grafiky ve čtvercovém formátu velikosti vinylu na krémovém hrubém papíru, v obálce s reliéfní termoražbou, se širokou rudou saténovou stužkou a vloženou faksimilií.

Připravovali jsme ji pro milovníky krásných, výtvarně zpracovaných knih, sběratele a volnomyšlenkáře všeho druhu! Tj. pro sebe a pro vás! KK je unikátní projekt, který vznikal v utajení tři roky a nebude se opakovat.

Kacířův kancionál seženete v našem eShopu. Dále na koncertech Insanie, v e-shopu Kosmasu, nebo se ptejte v knihkupectvích.

Zveme vás na pražský křest Kacířova kancionálu, který proběhne 22.5. v Paláci Akropolis!!  xxx  Budou hosté: celá Crew KK, Vladivojna La Chia, ilustrátor/tatér kOki a večer odstartuje v 19.30 Smrtislav. Možná přijde i Saša Hemala ("nastavuje zrcadlo" ve skrytém obsahu). A bude tekutá tma INSANIA 13 (India Black Lager) z pivovaru Mazák (na čepu i v lahvích). Buďte tam s námi!


Vaše 1N54N14


Tady najdeš o knize všechno!
 
Kde všude nás můžete sledovat:       
http://www.insania.cz
http://www.facebook.com/insaniacz
http://bandzone.cz/insania
http://www.youtube.com/user/klimmah


Publikováno: 22. 04. 2019
Autor: Bury

Fotogalerie