DARK GAMBALLE

Smíchovský Underdog's bude 20. dubna kromě tradičního goth/postpunk/dark/coldwave menu servírovat i zaslouženou poctu Robertu Smithovi a jeho partě.

21. dubna 1959 se v britském Blackpoolu narodil chlapík, jehož jméno se na alternativní scéně skloňuje minimálně v každém druhém článku, recenzi či rozhovoru. Robert Smith a jeho The Cure ovlivnili nepřeberné množství muzikantů všech možných stylů a jeho šedesáté narozeniny by bylo trestuhodné opomenout.

Kromě Robertova životního jubilea navíc na letošní jaro připadá také výročí vydání alba "Disintegration" (30 let) a debutu "Three Imaginary Boys" (40 let).Pomyslným dárkem panu umělci, ale hlavně jeho fandům, bude dubnový Batsave, jehož podtitul zní "A Cure for the Night".

Vedle tradiční přehlídky nejnovějších i nejklasičtějších fláků, pohybujících se mezi mantinely gothic rocku, postpunku, darkwave a dalších netopýřích subžánrů, budou celé dvě hodiny patřit právě repertoáru The Cure s důrazem na slavící desky "Disintegration" a "Three Imaginary Boys".

Začínáme ve 21:00 na hlavní stage projekcí exkluzivního bootlegu z posledního pražského koncertu kapely. Jako bonus se bude v chill out zóně promítat stylové video, které návštěvníkům zpříjemní chvíle odpočinku mezi divokými tanečními kreacemi. O výběr hudebních lahůdek se postarají DJs Sanctuary.cz.

A ani tentokrát nebude chybět kasička, do níž můžete přispět záchranné stanici Nyctalus, která pečuje o naše netopýří spoluobčany. Odměnou vám bude placka, kterou si vkusně vyzdobíte jakýkoliv černý svršek.

Věříme, že si narozeniny milého "Roberta Šmída" užijete s radostí spolu s námi!

Batsave - A Cure for the Night
20. dubna 2019 (start 20:30)
Praha, Underdogs' Ballroom&Bar
Vstup: 100 Kč

 


Publikováno: 16. 04. 2019
Autor: Johan

Fotogalerie