TELEPATIE

29. 10. 2016, Tábor - SC Univerzita

Jubilejní desáté pokračování RATATA FESTu je naplánováno na sobotu 29.10. 2016 v sále Společenského centra UNIVERZITA.

Poprvé v historii se na RATATA FESTu představí zahraniční účastník a to poměrně známí italští harcovníci DAMN CITY. Dále se představí dvě táborské bandy. Veteráni MERESIEW a mladíci MY HARD LESSON. LIBIDO CHALLANGE z Blatné, PLÁN TO KILL z Pardubic a A5 z Týna nad Vltavou.

DAMN CITY

DAMN CITY je italská kapela, založená léta páně 2011. V jejich tvorbě je nezaměnitelně cítit vliv kapel jako jsou Madball, Terror nebo Sick of it All, Pokud si libuješ v těchto kapelách, tak přesně zde si přijdeš na své. Pánové mají za sebou celou řadu skvělých akcí, několik evropských tour, a tři plnohodnotné nahrávky. V roce následujícím se dočkáme vydání čtvrtého počinu. 100% hardcore show v pozitivním duchu a řádu tohoto žánru.

www.facebook.com/damncity

https://www.youtube.com/watch?v=FMj3TKe__vo

MERESIEW

Letitá HC úderka z Tábora jejíž začátek se datuje na jaro roku 2008. Kluci mají za sebou demo ,, Zastav Se A Koukej 2011 ", EP ,, Do Zdi Jít 2012 " a album ,, Vlastní Svět 2014 ". Po již mnohokrát zmíněné výměně frontmana se kapela ubírá směrem čistého HC s výrazným vlivem například Lionheart, Terror, Rise of The Northstar . Za touto výraznou změnou nutno hledat přávě HC srdcaře Adzika. Který s MW vydává sigl THEM v březnu 2016 včetně videoklipu. Nová tvorba je čistě v anglickém jazyce. Koncem roku by se mělo objevit na trhu 4 songové EP a videoklip.

www.bandzone.cz/meresiew

https://www.youtube.com/watch?v=5NyR_hoypeA

PLÁN TO KILL

Pardubičáci PLÁN TO KILL vznikli teprve v roce 2014. V kapele se schází sestava zkušených harcovníků a ihned po vzniku se uvádí na scénu 3 skladbami včetně videoklipu k singlu „OD TMY“. Již o rok později vychází EP s názvem „5“ a společně videoklip „ZA PĚT ČESKÝCH NA STOLE“. Na přelomu roků 15 a 16 vypustí kapela 2 songy „ODLIŠNEJ SVĚT“ a „OBĚTI“ zas i ve video formátu.Novinkou je před měsícem zveřejněný další videoklip k singlu s názvem „ILUZE“.

www.bandzone.cz/plantokill

https://www.youtube.com/watch?v=asCpeNjDfGs

LIBIDO CHALLANGE

HC partička z Blatné která svůj počátek datuje do roku 2013. Za tu dobu stihla odehrát velké množství koncertů a objevila se po boku třeba Dog Eat Dog, In Othrer Climes či All For Nothing a spousty dalších. V dubnu 2015 vydala debutové EP „We The Cancer“. V témže roce k songu „Unbelievable Table of Reheasal Journey“ z tohoto EP natočila videoklip.

www.bandzone.cz/libidochallenge

https://www.youtube.com/watch?v=xbchNrvNG6A

A5

Vltavo-týnští A5 jsou ze všech kapel největšími matadory a v Táboře mají velkou řádku příznivců. Jako jejich vznik se uvádí rok 2005 a za tu dobu mají za sebou více jak 100 vystoupení. V roce 2013 vydali dlouho očekávaný CD debut “Líheň zmijí“.

www.bandzone.cz/a5

https://youtu.be/0RzC8REuV3o

MY HARD LESSON

Táborští mladíci MY HARD LESSON jsou obrovským příslibem pro českou scénu. Přes jejich mládí jsou jejich vystoupení vyzrálá a energická. V současné době připravují svůj debut který je netrpělivě očekáván.

RATATA FEST X.,  Místo: 29.10.2016 – Tábor / SC Univerzita, Vančurova

Vstupné: předprodej 100,- Kč / na místě 150,-


 


Zveřejněno: 25. 10. 2016
Přečteno:
2808 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář