DARK GAMBALLE

28. 10. 2016, Praha - Nová Chmelnice

švédský black metalový kult DARK FUNERAL přijíždí do Prahy, konkrétně 28.října do klubu Nová Chmelnice. Jejich rouhání již můžete naslouchat od roku 1993. Lord Ahriman, který je jediným původním členem kapely,drží svou devítiocasou kočku pevně v rukách a je zárukou toho, že black metal, který Dark Funeral představují zůstane ryzí, bez zbytečného ovlivnění novými vlnami, bez experimentů s ambientem a podobnými signály skutečného zla! Letos kapela vydává skvělé album "Where Shadows Forever Reign", které zaštiťuje německý vydavatelský kolos Centuria Media a recenze na toto album jsou velmi příznivé! 

Spolu se švédy dorazí k nám do republiky i stájoví kolegové KRISIUN, společně se Sepulturou a Ratos De Porao rozhodně nejvýznamnější bandy své země, tedy alespoň v tvrdé hudbě. Krisiun přísahali u svého zrodu na death metal a celých 26 let mu zůstali věrni. Loni vydávají brazilci allbum "Forfen In Fury", se kterým už letos na jaře zavítali do Evropy a společně s Cannibal Corpse se objevili i v Meet Factory. Další společné podzimní turné s Dark Funeral jen potvrzuje, že jsou v Evropě oblíbení, co si budeme povídat, jako všechny brazilské kapely. 

Tuzemským supportem a otvírákem večera budou plzenští MALLEPHYR, jejichž black/deathové směřování vhodně doplní zahraniční kapely. Na scéně jsou od roku 2014 a momentálně vychází jejich debut u polské firmy Mad Lion.

start: 19:30

link na událost: https://www.facebook.com/events/295497694147340/
předprodej za nejlepší ceny: http://obscure.cz/cs/events/
video: https://www.youtube.com/watch?v=Qmk_PXtem4E


Zveřejněno: 24. 10. 2016
Přečteno:
2786 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář