DARK GAMBALLE

13.12.2014 18:00, Brno - Yacht

Se SEE YOU IN HELL letos máme 15 let a tradiční Killed By By Brno je ideální příležitostí, jak to oslavit. Na ohlídnutí za minulostí postačí jedna (delší) věta - odehráli jsme něco mezi 200 a 300 koncerty (už to dávno nepočítáme), vydali 3 velké desky a hromadu dalších hudebních nosičů po celém světě, šestkrát jsme byli na turné za oceánem, několikrát po Evropě, jako United Crusties jsme uspořádali okolo stovky akcí, od roku 2002 hrajeme v prakticky stejné sestavě (občas přišel a odešel 2. kytarista)... a nemuseli jsme při tom lézt do prdele žádným manažerům, organizátorům velkých festivalů, masmédiím a ani nikomu dalšímu. Na Killed By Brno jsme pozvali kapely, se kterýma se vesměs známe tak dlouho, jako existujeme, anebo kapely, ve kterých hrají lidi, kteří hráli dřív v kapelách, se kterýma jsme toho kdysi hodně odehráli.

Od 18:00 bude společná veganská večeře (= něco přines) v I. patře Yachtu, na které bude v prodeji pivní speciál 15 stupňů v limitované edici uvařený jen pro tuhle příležitost.

Od 19:00 bude koncert (fakt se u nás začíná načas!), zahrají KUTYA HARAP, AD ACTA, MOČOVÝ KHAMENI, LYCANTHROPHY, LAHAR, SEE YOU IN HELL, GRIDE, SHEEVA YOGA a TOMORROWS HELL.

Na místě bude freebox (= něco si odnes a něco přines - desku, kazetu, fanzin, CD, triko...), distra, jídlo od Food Not Bombs, v prodeji taky nové flexi SEE YOU IN HELL. Koncert bude nekuřácký.

Yacht: Kolejní 6

Info: www.seeyouinhell.cz


Zveřejněno: 08. 11. 2014
Přečteno:
2785 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář