TELEPATIE

15.11.2014, Pohoří

Alpská metalová lavina TUXEDO se valí do Pohoří!

Jedna z nejživelnějších  rakouských metalcore smeček bude k vidění již tuto sobotu ve východních Čechách!

Kapela, vyznačující-se energickou show v rakouských alpských krojích, absolvuje svůj první a jediný letošní koncert v ČR v rámci zimního AGRESSIVE FESTU, který proběhne 15. listopadu na sále restaurace v Pohoří u Dobrušky. TUXEDO nejsou na evropských metalových akcích žádnými nováčky a během svojí kariéry absolvovali koncerty kromě domovského Rakouska také např. v Německu , na Slovensku , ve Slovinsku, či v Belgii. Show kapely je založená především na propracované úderné rytmice zajištěné třemi sadami bicích nástrojů. To vše podpořené agresivními vokály , samply a doplňujícími-se kytarovými rify. Kapela vystoupí na WAF v roli headlinera ve společnosti dalších šesti metalových part, které dotvoří line-uo akce. 

Sestava je jako každoročně pestrá a obsahuje většinu metalových žánrů. Kromě jmenovaných rakušanů tedy vystoupí havířovský thrashový ANTIGOD, hronovský hc/metalový INPAIN, pražské kapely WHITE LIGHT a SOUSTRAST, českokrumlovští ALL THE SECRETS INSIDE a z Polska dorazí detah metaloví WARBELL.

Hudební produkce bude doplněna videoprojekcí, v jejímž rámci pořadatel uvede premiéru after movie z letošního letního AGRESSIVE MUSIC FESTU. To vše bude samozřejmě doplněno dobrým pivkem a domácí kuchyní pohořské restaurace.

Více Info na: http://www.agressivemusicfest.eu/WINTER-AGRESSIVE-FEST.html


Zveřejněno: 11 11. 2014
Přečteno:
2773 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář