Asmodeus

25.10.2014, Tábor - Bardo

Rok se s rokem sešel a je tu již sedmý RATATA FEST. Poslední říjnovou sobotu 25.10.2014 se uskuteční v Táboře již sedmý ročník. A to na pódiu kultovního klubu BarDo do 20 hodin.

Již v minulosti na akci vystoupilo mnoho fantastických band.

Na pódiu v BarDu se představí i pořádající soubor MERESIEW, který 1.9.2014 vydal nový počin "Vlastní svět".. Jsou to skladby plné nasraných slov a ostré hudby hrané s obrovským nasazením.

Opět po roce přijede ze severu jedna z nejaktivněji koncertujících kapel místních krajů železnobrodští F.A.KING. Tato banda se v Táboře představila již několikrát a vždy předvedla set přeplněný energií. Kdo je viděl tak je mu jasné, že to musí vidět znova.

Českolipští AREA CORE se v Táboře představí poprvé. Na české hudební scéně jsou zavedenou zančkou vysoké kvality. Na svém kontě mají CD "The End Is Near" z roku 2013. V roce 2011 byli ve finále soutěže METALGATE MASSACRE a o rok později vyhráli soutěž STARTÉR LIVE XT3.

Pelhřimovská úderka EXTEME se teprve v letošním roce vrátila na prkna co znamenají svět. V minulosti natočili tři počiny a v současné době makají na přípravě nového díla.

Večer to bude jistě zajímavý a BarDo se otřese v základech.


MERESIEW (TA) ratata core
www.bandzone.cz/meresiew

F.A.KING (ŽB) hardcore-crossover
www.bandzone.cz/faking

AREA CORE (ČL) crossover-post hardcore
www.bandzone.cz/areacore

EXTREME (PE) thrash-death
www.bandzone.cz/extreme


Zveřejněno: 19 10. 2014
Přečteno:
2785 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář