PUSTINA

14.6.2014, Praha - Modrá Vopice

Metalová akce Murderball fest nese své jméno po americkém slangovém označení paralympijského sportu wheelchair ragby, který je v České republice spíše znám pod jménem vozíčkářské ragby. Jedná se o již tradiční hudební akci, jejíž výtěžek jde právě na podporu toho sportu, který se u nás hraje již od roku 1993. Letošní čtvrtý ročník podpoří svým vystoupením dvanáct kapel, vystoupí Unaffected evolution (progressive-metal, Česká Lípa), Victims (death-metalcore, Chomutov), Diphteria (metal, Praha), Belligerence (death-metal, Praha), Lupara the widowmaker (death-metal, Praha), Clytor (death-grind, Praha), Congenital anomalies (death-metal, Praha), Never left behind (nu-metal, Štětí), No chance of recovery (hardcore, Praha), Hoodermaniax (crossover, Praha), Cool-ich (rock-punk, Praha) a The Lost (rock, Praha).

Akce se koná v sobotu 14. 6. 2014 v Music klubu Modrá Vopice v Praze. Začátek akce je od 14:30 hodin a konec v pozdních nočních hodinách. Vstupné je díky férovému přístupu všech kapel více než přívětivé – do 18:00 hodin 70 CZK, od 18:00 hodin 100 CZK!

Myšlenka při realizaci prvního ročníku v roce 2011 byla prostá: k tvrdému sportu patří tvrdá muzika! Murderball fest není jen „nějakou další“ benefiční akci. Hlavní podstatou akce je symbolické propojení dvou zcela odlišných undergroundových oblastí, o které běžný smrtelník ani nezavadí, a to českého klubového metalu a českého vozíčkářského ragby! Spojovacím prvkem, ve kterém se vše protíná je pak právě tvrdost – muziky a sportu! Více info o akci nejdete na profilu Facebook: https://www.facebook.com/#!/pages/Murderball-Fest/722678144423858, o vozíčkářském ragby pak na webu: http://hrajragby.cz//.

Murderball fest realizuje Český ragbyový svaz vozíčkářů, konkrétně jeho hlavní rozhodčí Tomáš Drábek a kytarista Iwan Jakůbek (Diphteria, No chance of recovery, ex-Belligerence).

Kontakt: + 420 724 848 841, draby@seznam.cz

 


Zveřejněno: 06. 06. 2014
Přečteno:
2795 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář