KLADIVO NA PÝCHU

14.6.2014, Studénka

První ročník rockfestu MLÝNFEST se uskuteční již 14. 6. v areálu Na Mlýnské ve Studénce. Hlavním lákadlem večera bude místní formace THE TRUTH IS OUT THERE, která kombinuje elektronické prvky s hardcorovou muziku. Zpěvák Hanzi opustil v roce 2006 tenkrát populární seskupení Crashpoint a začal dávat dohromady právě TTIOT. Skupina má za sebou již desítky koncertů v ČR i v zahraničí a předskakovali mimo jiné i Killswitch Engage.

GREEDY INVALID oslavují tento rok dvacet let na scéně a koncertně představují zejména nejnovější CD The End, které vydali minulý rok. Skupina osloví příznivce severské melodiky, středních temp a gotických nálad. Místní seskupení DEFLORACE svého času proslulou nekompromisním podáním death grindové hudby a po několikaleté odmlce se opět vrátili na koncertní pódia. Za celou dobu existence odehrála DEFLORACE asi 300 koncertů v Čechách, na Slovensku a v mnoha zemích Evropy.

ANIMALS IN TOWN z Petřvaldu naservírují návštěvníkům Mlýnfestu poctivý crossover říznutý prvky trash metalu. BLACK ADDER z Valašského Meziříčí také rozpumpují krev zejména příznivcům HC a metalu a i slovenští WITTY JOE přivezou do Studénky poctivý metal. Mladá naděje novojičínské hudební scény s názvem FOUR-SIDED TRIANGLE pak předvede svůj energický alternativní rock.

Areál Na Mlýnské se otevírá v 16:30 a první tóny zazní úderem páté hodiny. Za pouhých 99,- Kč se můžete těšit na pořádnou porci muziky, pohodové prostředí a tombolu. Moderátorem festivalu bude Maro „Halford“.http://bandzone.cz/fan/mlynfest

http://bandzone.cz/thetruthisoutthere

http://bandzone.cz/greedyinvalid

http://bandzone.cz/deflorace

http://bandzone.cz/animalsintown

http://bandzone.cz/blackadder


Zveřejněno: 02. 06. 2014
Přečteno:
2796 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář