KLADIVO NA PÝCHU

21. prosince 2013, České Budějovice - mc Fabrika

Energická metalová nálož se chystá na českobudějovický Music club Fabrika. 21. prosince zde vystoupí trojice tuzemských kapel, které se nebojí jak tvrdších kytar, tak pořádných melodií. Těšit se můžete na HAND GRENADE, WARHAWK a SIN-DICK-8.

HAND GRENADE jsou momentálně pěkně našlápnutí. Koncertují takřka neustále, z čehož muzikanti nehodlají slevit ani v příštím roce, kdy vyrazí na turné společně s Harlej a Jaksi taksi. Kapela svůj nášup staví na klasických metalových kořenech, ale nebojí se ani moderních metal core vlivů. Texty jsou v češtině, což v případě HAND GRENADE funguje na výbornou! Určitě jedna z nejnadějnějších českých metalových kapel současnosti.

WARHAWK jsou zástupci melodičtější formy metalu. Zakládají si na výrazných klávesách, příjemných refrénech a ženském vokálu. Momentálně tato českobudějovická smečka připravuje nové album, které naváže na povedený dlouhohrající debut Depth Of Your Soul z roku 2011. Ve středu WARHAWK naleznete jednoho z nejtalentovanějších klávesistů v Čechách - Pavla Dvořáka.

Na ostřejší core strunu zahrají českobudějovičtí SIN-DICK-8. Ti letos fanouškům předhodili dvě nové a řádně valivé flákoty, které si můžete poslechnout například na Bandzone profilu kapely. Nahrávka vznikala ve Větřní ve studiu Loco a měla by být předzvěstí nového dlouhohrající matroše!

Akce s názvem Vánoční massacre vypukne v mc Fabrika ve 20.30. Vstupné je 99 korun!!!

ODKAZY:

HAND GRENADE - http://bandzone.cz/handgrenade
WARHAWK - http://bandzone.cz/warhawk
SIN-DICK-8 - http://bandzone.cz/sindick8
MC FABRIKA - www.mcfabrika.cz
FB UDÁLOST - https://www.facebook.com/events/260971177385034/

Zveřejněno: 15. 12. 2013
Přečteno:
2789 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář