DARK GAMBALLE

7.12.2013, ostrava - Barrák

V sobotu 7.12. zažije Ostrava po dlouhé době pořádný hardcore večer. V rámci svého turné se zde totiž zastaví legendární MADBALL, které na tomto turné doprovází neméně známí DEEZ NUTS, YOUR DEMISE a NASTY.

Vetšinu z těchto kapel není nutné fanouškům HC a metalu dlouze představovat, takže jen krátce. Madball původně vznikli jako vedlejší projekt Agnostic front v roce 1988 a hráli zde i Roger Miret a Vinnie Stigma z Agnostic front. Díky změnám v sestavě a rostoucí popularitě se však z Madball brzy stala regulérní kapela, která se řadí do okruhu nejznámějších kapel New York hardcore. Parta kolem mladšího bratra Rogera Mireta – Freddyho Criciena má na svém kontě 9 řadových alb a stále patří mezi světovou špičku hardcore.

Ani DEEZ NUTS však nejsou pro většinu fanoušků žádnou neznámou. Tato australská partička, hrající od roku 2007, si na světové scéně velmi rychle vybudovala skvělé renomé. Svým svěžím, neotřelým hardcore bez zbytečných klišé, si velmi rychle získala mnoho fanoušků i u nás a jejich koncerty jsou opravdovým požitkem.

Britové YOUR DEMISE na tomto turné reprezentují novější hardcore postupy, do kterých se nebojí zapojit i vlivy staré školy. Tato kapela se stala populární nejen po celém světě ale i u nás, kdy odehráli výborné koncerty na několika festivalech ale i například jako předskokan na vyprodaném koncertě Bring me the horizon.

Celou sestavu pak uzavírají NASTY z Německa. Velmi rychle rostoucí kapela charakteristická spíše metalovým zpěvem je výborným objevem na scéně a zcela jistě si v Ostravě najde spoustu nových fanoušků.

Vstupenky je možné pořídit za 460,- korun přímo v klubu nebo v hudebninách pod klubem, popřípadě prostřednictvím sítě Eventim, kde je však cena navýšena o poplatky.

www.barrak-club.cz


Zveřejněno: 23. 11. 2013
Přečteno:
2782 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář