DARK GAMBALLE

7. prosince 2013, České Budějovice - mc Fabrika

Na legendárního kytaristu Dimebaga Darrella, který zemřel před devíti lety, se bude 7. prosince vzpomínat v českobudějovickém Music clubu Fabrika na akci jednoduše nazvané Tribute To Dimebag Darrell. Nezapomenutelné songy Pantery zazní od tribute bandu DIMEBAGS FROM HELL, ve kterém mimo jiné působí členové kultovní metalové smečky Colp.

DIMEBAGS FROM HELL na tuzemské scéně řádí od roku 2011. Jejich koncerty zaznamenaly slušný ohlas. Songy Pantery v jejich podání zní živelně a věrohodně, čemuž napomáhá i výborný zpěv.

I další kapela, která na akci vystoupí, je revivalem. Creeping Death, Master Of Puppets, Sad But True či Fade To Black jsou songy, které má mimo jiné ve svém repertoáru METALLICA REVIVAL CZ. Těšit se můžete na skladby ze všech období této nejvlivnější světové metalové kapely. Tento revival pochází ze severní Moravy a funguje taktéž od roku 2011.

Jedinou formací, která ve Fabrice předvede vlastní tvorbu, jsou UP!GREAT z Ostravy. Je to kapela, která vás uhrane svou silnou energií, živelností a nespoutaným koncertním projevem. Alespoň to parta kolem zpěvačky Veronicy slibuje na svém Bandzone profilu. UP!GREAT se budou vymykat i stylově - hrají výbušný crossover, který se nebojí ani alternativy.

Akce vypukne ve 21 hodin!!! Vstupné je rovné kilo!!!

ODKAZY:

DIMEBAGS FROM HELL - http://www.dfhell.cz/
METALLICA REVIVAL CZ - http://revival-metallica.freepage.cz/
UP!GREAT - www.bandzone.cz/upgreat

Zveřejněno: 25 11. 2013
Přečteno:
2790 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář