DARK GAMBALLE

11.11.2013, Praha - Chapeau Rouge

Metalové formace Materia z Polska a Change of Loyalty z Ruska jsou právě na měsíc dlouhém turné po celé Evropě. 11.11. je také čeká zastávka v Praze v klubu Chapeau Rouge, kde spolu s nimi vystoupí české kapely Modern Day Babylon a The Vacant Eyes.

Materia je v současnosti jedna z nejpopulárnějších metalových kapel v Polsku, za pouhých 6 let působení získala řadu ocenění a tento rok se kapela navíc zúčastnila nejznámější polské talentové soutěže, kde skončila na 2. místě. V minulosti Materia hrála po boku kapel, jako jsou Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Dog Eat Dog nebo Hunter.

V Rusku velmi oblíbená metalcorová / hardcorová formace Change of Loyalty z Petrohradu odehrála velké množství akcí po celém Rusku, Bělorusku nebo Ukraině. Za zmíňku stojí například předskakování kapelám, jako jsou For The Fallen Dreams, Emmure, Parkway Drive nebo War From A Harlots Mouth.

Jako support na akci vystoupí také dvě české formace, tou první je kapela Modern Day Babylon. Z původně jednočlenného djentového projektu se vyklubala plnohodnotná kapela, která sklízela řadu ocenění nejen v Česku, ale také na mezinárodní úrovni. Po dlouhé době se Modern Day Babylon opět ukáží v Praze!

Celou akci otevře našlápnutá metalová formace The Vacant Eyes působí na scéně od roku 2009. Kapela ve své hudbě kombinuje agresivní riffy na 8mi strunné kytary s melodickými post-rockovými vrstvami a místy až melancholickými polohami.

Začátek v 19:00, vstupné na místě za 120 Kč, akci pořádá BrainWave Production.

Událost na Facebooku naleznete zde: https://www.facebook.com/events/177005095825005/

Videoklip kapely Materia: http://www.youtube.com/watch?v=4p1Bbi0ztOY


Zveřejněno: 08. 11. 2013
Přečteno:
2781 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář