PUSTINA

2.4.2014, Praha - Storm club

Sličná slečna Elize Ryd se svou kapelou zavítá ze skandinávské domoviny do naší vlasti, kde má na 2. dubnový večer naplánováno dostaveníčko s fandy. Show skupiny AMARANTHE proběhne ve Storm Clubu v Praze a bude to její návrat do Čech po dlouhých dvou a půl letech. Příznivci na Moravě měli příležitost užít si jemného vokálu Elize, čistého hlasu Jakea i toho obhroublého Andyho, obalené chytlavými refrény se silnými riffy, letos naposledy ve Vizovicích na festivalu Masters of Rock, kde výkon AMARANTHE sklidil obrovský úspěch. I proto se tato mladá šestice (od října s Henrikem místo Andrease), která tak umně fúzuje metalcore s pop metalem a melodickým death metalem, ráda vrátí do Prahy, protože ví, že ji u nás čeká vřelé přijetí.


AMARANTHE na „The Invincible Tour“ jedou i podobně hudebně zaměření sousedé z Göteborgu DEALS DEATH a mladí, ale zkušení krajani - repre moderního arena rocku SMASH INTO PIECES, kteří koncertovali mj. s ALTER BRIDGE.


Trojitá dávka současného severského rocku na jednom pódiu - bude to vydařená akce... Storm Club Praha - 2. dubna 2014.


Vstupenku za zaváděcí cenu 500,- Kč (platnou do 15. prosince) si objednejte na dobírku odsud nebo pořiďte v předprodejních sítích.


AMARANTHE - „The Nexus“ - http://www.youtube.com/watch?v=SxOybZcRXhI

DEALS DEATH - „Point Zero Solution“ - http://www.youtube.com/watch?v=Jn-cedHQg2A

SMASH INTO PIECES - „Colder“ - http://www.youtube.com/watch?v=5CZEvZMNrS4


Zveřejněno: 05. 11. 2013
Přečteno:
2788 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář