TELEPATIE

7.9.2013, Brno - Melodka

Drazí známí i neznámí, v září opět slavím své 23. narozeniny a rozhodl jsem se po letech zase uspořádat nějakou tu hudební produkci a při té příležitosti i poprvé představit kapelu ve které v současné době působím na postu zpěváka nebo-li Averzi. Nemám rád koncerty kde vystoupí x stejných kapel, proto jsem chtěl dostat na jedno pódium co nejvíc žánrově odlišných bandů a vytvořit takový Kovový Guláš :-) na kolik se mi to podaří už budete muset posoudit vy!

Na začátek večera vás,jak doufáme,rozhýbe již zmíněná AVERZE. Kapela složená ze členů Sator Marte, Žrec a Valraukar prezentující se thrash metalem s blackovým nádechem, příměsí rocku ala Motorhead a s občasnými výbrusy až kamsi k punkové podlaze...těšit se můžete na 9 písní s chystané desky "Nikdy nevěř davu"

Smršť temných beatů,bzukot blackových kytar, nádech EBM, samply odkudsi z hlouby vesmíru, futuristické kostýmy, palba světel... to vše a mnohem víc očekávejte od vystoupení Kladenského dua GORGONEA PRIMA.Po vydání debutní desky "Black Coal Depression", ověnčené oceněním Objev roku v anketě Břitva, se kapela katapultovala mezi špičku nejen české avantgardně metalové scény!

Střih jako z Vesmírné Odyssey některým možná přivodí nevolnost :-) Z opuštěných industriálních komplexů prolezlých emzáky se přesunem na bitevní pole mezi kroužkové zbroje,lněné košile a dřevěné tváře pohanských bůžků.Havířovská VESNA přijede představit nové skladby, které navážou na 4 roky staré debutní EP "Slovanská Krev". Pagan metal obohacený o housle jistě uspokojí každého kdo rád snídá z dřevěné misky...

Závěr večera bude patřit Žďárským SATOR MARTE. Po vydání přelomové desky "Za Zdmi", které se dostalo velmi vřelého přijetí od kritik, se kapela načas umlčela a teď je na čase ukázat že je tvrdá muzika stále baví! Osobitý black metal s nádechem avantgardy a neotřelými textovými tématy bude jistě důstojnou tečkou celého večera!


https://www.facebook.com/events/591372070902394/

Zveřejněno: 13. 07. 2013
Přečteno:
2786 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář