KLADIVO NA PÝCHU

Čtvrtek 29. 6. 2013, Praha - Modrá Vopice

Akce se v pražském klubu Modrá Vopice koná již více než deset let a to tak, že se jí krom mladých punkerů a punkerek, jak už bývá pár posledních let zvykem, zúčastní i pamětníci. Pro ty bude čtvrteční odpoledne určitě pěknou připomínkou časů, kdy ze zmíněného „výza“, v přestávkách mezi pogem, škrábaly žiletkou pětky.

Za symbolické vstupné (150,-) si během večera budete moct užít jak kapely, které jsou součástí historie festivalu jako Totální Nasazení, nebo N.V.Ú., tak kapely The Fialky, nebo Nežfaleš, jejíž členové pogovali na prvních ročnících pod podiem. Krom toho sestavu doplní mladá krev 77punk kapela Švindl z Litoměřic, nářez v podobě chaos punkových matadorů  Climax a parádní deluxe Ramones revival z Bratislavy, kde který tvoří Ozi (ex Zóna A, Slobodná Európa, Brickfield, Princovia ...), Tulen  (Zóna A, ex Slobodná Európa, Ex Tip..), Jano (ex Kaktus..) a Kubo (ex Kaktus..). Rozhodně je na co se těšit!

Jedná se o venkovní akci, která se koná za každého počasí. Produkce na open air stage budedo 22:00, poté se hraní přesouvá do prostor klubu, kde bude plynule pokračovat. Venku bude montovaná festivalová stage s profi zvukem. Krom spousty piva a pohody se bude i grilovat..

Line up:

Totální nasazení, N.V.Ú., The Fialky, Nežfaleš, Ramones Bratislava, Climax, Švindl 

Časový plán na webu: www.modravopice.cz

Čtvrtek 29. 6. 2013 - Klub Modrá Vopice, Praha

start 17:00 / vstup 150,- (jen na místě)

FB: https://www.facebook.com/events/469746716436300/ 


Zveřejněno: 25. 06. 2013
Přečteno:
2772 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář