PUSTINA

5.10.2012, Brno - Melodka

Druhý ročník Somnolent Feastu, večeru plného mizérie, bude opravdu exkluzivní záležitostí. Své nové album "Impure Speculum Replete With Eeriness" tu pokřtí Morgue Son z Uherského Brodu a své debutní album "On The Shore Of Oblivion" pokřtí i pořádající Somnus Aeternus. Těšit se můžete i na doomovou pětici Llyr z Plzně a večer uzavře legendární brněnská smečka Tisíc let od ráje. 

Tisíc let od ráje

Avantgardní doom/black-metal s divokou hudební i vizuální show a pevnou pozicí na české metalové scéně.
Tisíc let od ráje na BandZone  

Morgue Son  
Atmosférický metal s vlivy black metalu a s hororovou a abstraktní tématikou. Čerstvé album “Impure Speculum Replete With Eeriness“ vyšlo 11. září 2012 u Naga Productions.
Morgue Son na BandZone 

Somnus Aeternus
Brněnská doom/death metalová kapela vydala debutové album “On the Shores of Oblivion“ koncem srpna 2012 u vydavatelství ruských specialistů na doom metal, Solitude Productions. Celkový koncept Somnus Aeternus se točí kolem podobnosti spánku a smrti, což jde ruku v ruce s uvědoměním si lidské smrtelnosti a všech důsledků plynoucích z takového nazírání na lidský život.
Somnus Aeternus na BandZone 

LLYR
Nadějná plzeňská doom metalová kapela, jejíž album "2 Years Of Emptiness" vyšlo v roce 2010 pod hlavičkou Leviathan Music.
LLYR na BandZone

Rockotéka Kill The Night! začíná ve 23:00, od 22:30 vstup zdarma.

Tato událost na FaceBooku


Zveřejněno: 29. 09. 2012
Přečteno:
2788 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář