TELEPATIE

17. 4. 2012 20:00 ZLÍN, Masters O Rock Café

Speciální hosté: Elvenking (Ita), Ibridoma (Ita)

 

Italové RHAPSODY OF FIRE oznamují první termíny chystaného světového turné, na které vyráží v dubnu 2012! Jediný, exklusivní koncert pro Českou Republiku se uskuteční ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café v úterý 17. 4.!

Kapela slibuje absolutně nejlepší koncerty, jaké jste od nich kdy viděli. Budou hrát daleko více songů a hlavně ty, které si fanoušci nejvíce přejí slyšet. RHAPSODY OF FIRE patří již řadu let na špičku power metalového ledovce. Jejich hudba je plná čiré fantasie a vždy se jim podaří překvapit a ohromit svými fantastickými alby. V loňském roce to bylo album  "From Chaos To Eternity", které s úspěchem představili také na Masters Of Rock! Nyní se kapela vrací na místo činu, do klubu Masters Of Rock Café, aby byla vám, fanouškům ještě blíž!

Speciálními hosty koncertu budou dva italští přátelé kapely Rhapsody Of Fire - folk/power metaloví ELVENKING, kteří právě natáčejí novou desku a talentovaní metalisté IBRIDOMA!

Předprodej vstupenek byl zahájen!

Objednávat je můžete na webu www.mastersofrock.cz, či na tel: 577 432 580, 224 235 267 na dobírku, v předprodejních sítích Tickerpro, Ticketportal a Ticket-Art a ve všech obvyklých předprodejích.

 


Zveřejněno: 28. 03. 2012
Přečteno:
2785 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář