TELEPATIE

Sobota 7. dubna 2012, Praha - Music Club Havran

…nová vlna melodického metalu přilétá na havraních křídlech…

Pražský Music Club Havran pohostí v sobotu 7. dubna 2012 tři ambiciózní melodic metalové formace. Jako zahraniční host přijede z Bratislavy skupina Ravenhill, domácí scénu budou zastupovat The Yours z Vlašimi a kladenští Falcar.

Historie Ravenhill se započala psát v lednu roku 2009. Kromě klasické metalové sestavy se zdvojenými kytarami postavili svůj zvuk i zvuku flétny. Dokonce do té míry, že mají stálý post flétnistky. V dubnu letošního roku se představí v rodné Bratislavě před italskou kapelou Elvenking.

Vlašimští The Yours v poslední době atakují jednu soutěž za druhou. Dostali se do finále Nadějí Beatu a aktuálně bojují o první místo v soutěži kapel Rockpro. Vidět jsme je mohli například v prosinci minulého roku na akci Night of the Forgotten International po boku rakouské Illuminaty.

Nejblíže to k Havranovi mají kladenští Falcar, jejichž počátek se taktéž datuje od roku 2009. V listopadu minulého roku dokončili své první EP nesoucí název Massacre Demo. Letos vystoupili mimo jiné po boku Seven.

Všechny tři kapely jsou relativně mladé, našlápnuté a nezkrotné. I přes tvrdé domácí podmínky si pomalu razí cestu kupředu. Společně to ale jde mnohem lépe, proto se rozhodly sdílet pro tento jedinečný večer jednu stage, aby mohly na křídlech havranů přivést zpět do našich pohanských končin odkaz melodického metalu.

Důležité údaje

Datum a čas: Sobota 7. dubna 2012 18:30

Místo: Music Club Havran, Zenklova 88, Praha-Libeň

Vstupné: 130CZK

Účinkující:

Falcar http://bandzone.cz/falcar

Ravenhill http://bandzone.cz/ravenhill

The Yours http://bandzone.cz/theyours

http://www.youtube.com/watch?v=cuU-0tOziBs

http://www.youtube.com/watch?v=ri9sWGN0uFw


Zveřejněno: 11. 03. 2012
Přečteno:
2805 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář