
10.2.2012 - Sokolov - Kinokavárna Alfa
11.2.2012 - Kraslice - Free klub
17.2.2012 - Plzeň - Parlament club
18.2.2012 - Spálené Poříčí - Sklep
9.3.2012 - Mariánské Lázně - Morisson
NEUROTIC MACHINERY – těžko zařaditelná kapela, která kombinuje, jak prvky moderního metalu, tak klidnější pasáže. Ostřílení neurotici vyrážejí propagovat svůj třetí počin – EP „Exi(s)t“, které kapelu představí ve své dosud nejlepší formě. Novinka byla natočena ve studiu Šopa a kapela slibuje nejen nemalý posun ve své produkci, ale také brzkou premiéru oficiálního klipu k písni After.
http://bandzone.cz/neuroticmachinery
OBJECT – vynikající progressive metalová kapela se základnou v Kraslicích, strhující show, vynikající hráčské výkony. Object propagují své zatím poslední CD „Analog“. Poctivá pódiová práce, kterou je nutno vidět a slyšet. Nástup kapely do studia na jaře 2012, je příslibem věcí budoucích.
http://bandzone.cz/crom
SECRET OF DARKNESS – Vansdorfští death/black metalisté, kteří svůj poslední počin „Inhumanity“ vydali pod křídly Metalgate a kteří vás jistě zaujmou kvalitní deathovou řezničinou, ovšem s nezbytnou a výraznou melodikou.
http://bandzone.cz/secretofdarkness
OCTAGONE – nečekaný útok ze zálohy si připravili Octagone z Plzně a vy můžete konfrontovat jejich živé vystoupení s čerstvým (a prvním) CD zářezem „Proelium“, jenž bylo natočeno ve studiu Hellsound a vydává jej na sklonku roku 2011 Radiation Noise prod.
http://bandzone.cz/octagone