TELEPATIE

28.10.2011, Brno - RC Brooklyn

Už tento pátek, 28. října v brněnském RC Brooklyn proběhne akce nazvaná Terror to Gods, na které vystoupí čtyři death metalové kapely.

Jako headliner tohoto večera se představí death black metaloví démoni ze slovenského Trenčína DEPRESY, kteří fungují na scéně už od roku 1991 a nedávno oslavili 20 let fungování!!! Za sebou mají jedno EP a tři alba, která vyšla u Shindy productions z nichž to nejnovější Near death experiences nahráli v roce 2009. Můžete se těšit na zaručenej masakr, temný melodie a jedinečnou atmosféru.

Spolu s Depresy se zde představí pražská blasphemická akvizice HEAVING EARTH, která vás převálcuje a rozdrtí na prach. Jejich death metal vychází ze samotných útrob bouřící se Země. Brutální kytarový linky vede Mistr bubeník Jurgenerator a svým hnilobným vokálem završuje  Žlababa. Na kontě mají demo z roku 2009 - Vision of the Vultures (Nihilistic Holocaust) a v roce 2010 jim vyšla debutní deska Diabolic Prophecies (Redrum 666). Poprvé v Brně v nové sestavě!

Další kapelou, která v tento večer vystoupí jsou DESIGNED BY DEATH. Kapela vznikla v roce 2009, stihla nahrát EP Postrach bohů, které obsahuje čtyři skladby. Death metal s prvkama thrashe, melodickými linkami, rychlými i pomalejšími tempy vám zahraje čtyřčlenná posádka, kterou zvýrazňuje krásná a na první pohled něžná žena. Ovšem zdání klame, tahle bubenice si umí velice dobře pohrát se svým nástrojem. DBD Vás roztančí.

Poslední smečkou uzvírájící death metalovou čtveřici pro tento večer jsou domácí INNERVATE, kteří zahájí páteční večer ve 20h. Kapela vznikla v roce 2008, naneštěstí se často potýkali se změnami v sestavě. Na tento večer se jim ale podařilo dát dohromady partu, která tento večírek rozehřeje svým metalcore-thrashem.

Budeme se těšit…..


Zveřejněno: 26. 10. 2011
Přečteno:
2789 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář