TRNY & ŽILETKY "Podměstí"

středa 27. 4. 2011 Mighty Bar Velbloud, Č. Budějovice

Antistar Production & Mighty Bar Velbloud uvádí:

CATARACT (Švýcarsko)
legendární Thrash Metal/Hardcore/Metalcore (Metal Blade Records)
www.cataract.cc; www.myspace.com/cataract

WHO KILLED MARILYN?
www.bandzone.cz/wkm

BETHRAYER
www.bandzone.cz/bethrayer

CATARACT bezesporu patří ke špičce svého žánru a to nejen v evropském, ale i v celosvětovém měřítku. Na svém kontě mají 9 vydaných řadových alb a více jak 600 koncertů po boku kapel hvězdných jmen, jako jsou například Biohazard, Born From Pain, Caliban, Dying Fetus, Dark Funeral, Earth Crisis, Entombed, God Forbid, Hatebreed, Heaven Shall Burn, Machine Head, Korn, Killswitch Engage, Napalm Death, Nile, Pro Pain, Six Feet Under, Soulfly, Sick Of It All, Slayer, S.O.D., Slipknot, Terror, Undying, Unearth a mnoho dalších.

O kvalitách CATARACT svědčí nejen tento výčet hvězd, se kterými sdíleli pódium (mnohdy nikoliv pouze v roli předskokanů!), ale i  pozitivní ohlasy a kritiky ze všech stran metalové a hardcoreové scény. To, že CATARACT vydávají své desky na věhlasném labelu Metal Blade records mluví za vše.

Do Českých Budějovic přijíždí CATARACT poprvé ve své historii a zajisté předvedou pekelně energickou a zběsilou show, zahranou s precizností, jíž je země jejich původu proslulá. Na nás je, abychom jim ukázali, že víme, co je pořádnej mosh pit!

Máte rádi SLAYER? CATARACT budete milovat!

V roli předskokanů se představí dvě stálice české HC/Metalové scény:

Celý večer otevřou českokrumlovští veteráni WHO KILLED MARILYN? ( www.bandzone.cz/wkm ) a jejich vražedný Metalcore-Rock'n'Roll. Po nich nastoupí na podium kapela BETHRAYER ( www.bandzone.cz/bethrayer ) z Kojetína, kteří letos slaví 20 let své existence a představí své nové album Love&Hate.

Středa 27. dubna  2011
Mighty Bar Velbloud, České Budějovice
start 20.00
vstup 180,-

událost na Facebooku:
http://www.facebook.com/event.php?eid=202718193094634&pending

Info:
www.velbloud.info

Zdroj: Antistar Prod.


Zveřejněno: 19. 04. 2011
Přečteno:
2788 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář