PUSTINA

Úterý 22.3.2011, Jihlava - Ponorka

Corestage Events Vám přináší exkluzivní show francouzské kapely Zubrowska, která se bude konat v úterý 22. března v jihlavském klubu Ponorka.

Tahle banda z Tolouse, působící na scéně již od roku 2003, si pozornost získává především díky neobvyklému mixu hardcoru, death metalu a death/math coru. Za sebou mají 3 alba a tour mimo jiné s Cannibal Corpse, Terror či Kataklysm, dále vystoupení na mnoha festivalech jako je francouzský Hellfest či český Brutal Assault a Obscene Extreme, vidět jsme je v minulosti mohli i v Praze a Brně. Představit nám přijedou především nejnovější album ZUBROWSKA ARE DEAD.

Zubrowska [death metal/hardcore, Francie]
www.myspace.com/zubrowskametal

Společně s nimi v Ponorce vystoupí stálice české deathcorové scény SMASHED FACE, kteří doma na Vysočině předvedou v rámci svojí tradičně brutální a energický show i pecky z právě vydaného alba MISANTHROPOCENTRIC.

Smashed Face [deathcore, Vysočina]
www.bandzone.cz/smashedface

Jako další zavítají do Jihlavy THIS NIGHT DRAWS THE END. Tihle plzeňští metalcoristé se dočkali skvělého ohlasu za jejich EP VICTIMS a během dvouleté existence už stihli odehrát hezkou řádku koncert- Infoů. Jihlava se má určitě na co těšit…

This Night Draws The End [metalcore-trash, Plzeň]
www.bandzone.cz/thisnightdrawstheend

 

Zveřejněno: 18. 01. 2011
Přečteno:
2788 x
Autor: Johan | Další články autora ...

Fotogalerie


Komentáře

Zatím je tu mrtvo. Určitě nejsi bez názoru, tak buď první a přidej svůj komentář